Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Finance rejestruje się jako dostawca usług w zakresie nieruchomości w Polsce

Finance rejestruje się jako dostawca usług w zakresie nieruchomości w Polsce

CZ odpowiedział na wiele osobistych pytań, zwrócił uwagę na otrzeźwiające wydarzenia z 2022 roku, odpowiadał na pytania tłumu i nie tylko!

Dyrektor generalny Binance przemawia na spotkaniu w Davos

CEO Binance Changpeng Zhao (CZ) Davos prawie mówił o Blockchain Hub w 2023 roku Medha Parlikar Z Casper Labs.

CZ dołączył do Parliger na pół godziny 18 stycznia pod tytułem „The Blockchain Tipping Point Is Here”. Rozmowa dotyczyła kilku tematów, takich jak obecny stan kryptowalut i sposób ich budowy, a Barliger zadał kilka osobistych pytań, aby dowiedzieć się więcej o człowieku z CZ. Publiczność miała czas, aby trochę pogłówkować, zadając CZowi kilka pytań.

Barliger żartował na temat włosów CZ, ale szybko przeszedł do poważniejszych tematów. Na tle bessy i otrzeźwiających realiów różnych kryzysów w branży tytanicznej w 2022 r. CZ przypomniał widzom, aby wrócili do podstaw, odłożyli na bok FUD i wrócili do podstaw, aby być bezpieczni i niezawodni.

„Budowanie zaufania składa się z trzech części” — wyjaśnił tłumowi CZ. „Jesteśmy w branży, w której możemy korzystać z niesamowitej technologii. Możemy [also] Bądź bardziej przejrzysty, dowód rezerw, drzewa merkel […], a trzeci to budowanie zaufania w czasie. Jeśli potrafimy konsekwentnie demonstrować, jesteśmy godni zaufania […] Z biegiem czasu możemy zdobyć zaufanie naszych użytkowników.

Barliger skłonił CZ do osobistego otwarcia się na kilka tematów. Na przykład CZ nie słucha dużo muzyki. Przyznał, że był fanem weekendu i fanem koreańskiego zespołu Black Pink na koncercie na żywo Akona. Mówi, że lubi wszystkich muzyków, którzy kochają kryptowaluty.

Zapytany o swoje ulubione jedzenie, CZ powiedział, że uwielbia wszystkie potrawy. Uwielbia jedzenie z kultur z całego świata, a szczególnie zwrócił uwagę na swoją miłość do węglowodanów. CZ przyznaje, że lubi kuchnię swojej mamy, chociaż nie jest w tym zbyt dobry.

READ  Obóz szkoleniowy ICPC Europe 2022 jest zasilany przez Huawei w Polsce

Rekreacyjnie CZ lubi jeździć na nartach — w tym dwie wycieczki do Szwajcarii na wspinaczkę w grudniu — a także lubi wychodzić na drinka i spotykać się towarzysko.

Jedną z innych pasji CZ są podróże i poznawanie innych kultur. Powiedział, że jego praca nie pozwala mu na odwiedzanie turystycznych miejsc, mimo że ciągle podróżuje po świecie. Leci z hotelu do hotelu na imprezę. Lubi relaksować się na plaży w miejscu takim jak Bora Bora i odwiedzać starożytne miejsca w Peru i Meksyku.

Obejrzyj pełną rozmowę poniżej, z sesją CZ rozpoczynającą się około 4:40.

Co to jest finanse:

Binance pozycjonuje się jako wiodący na świecie ekosystem blockchain i dostawca infrastruktury kryptowalut, obejmujący największą giełdę aktywów cyfrowych z pakietem produktów finansowych. Platforma Binance ma na celu zwiększenie wolności monetarnej dla użytkowników i oferuje kompleksowe portfolio produktów i ofert kryptoaktywów, w tym handel i finanse, edukację, dane i badania, świadczenia społeczne, inwestycje i inkubacje, decentralizację i rozwiązania infrastrukturalne.

Skąd wziąć finansowanie:

Strona internetowa | Świergot | Różnica zdań | telegram |