Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Firma Garmin zadebiutowała „pierwszym w swoim rodzaju” czujnikiem tętna współpracującym ze stanikami sportowymi

Firma Garmin zadebiutowała „pierwszym w swoim rodzaju” czujnikiem tętna współpracującym ze stanikami sportowymi

Marki biorą udział Nowa technologia zdrowotna wszędzie Targi Elektroniki Użytkowej 2024Garmin nie jest wyjątkiem. Firma znana wcześniej wyłącznie z systemów GPS, w tym roku wprowadziła na rynek kilka nowych urządzeń do noszenia, w tym Zarządzanie zasobami ludzkimi – Fit. Czujnik tętna z paskiem na klatkę piersiową kosztuje 150 dolarów.

Garmin twierdzi, że to urządzenie jest „pierwsze w swoim rodzaju” ze względu na swoje umiejscowienie: stanik sportowy. „Niezależnie od tego, czy idziesz pobiegać, czy bierzesz udział w zajęciach HIIT, można go łatwo przymocować do dolnej części stanika sportowego i dostarcza dokładne dane dotyczące tętna i treningu, które pomogą Ci lepiej poznać swoje ciało, śledząc sposób, w jaki się poruszasz” – powiedziała Susan Lehman, wiceprezes ds. globalnego marketingu konsumenckiego W firmie Garmin w komunikacie prasowym: Jest kompatybilny ze stanikami sportowymi ze średnim i wysokim wsparciem, w tym z wybranymi modelami marek Adidas, Under Armour i nie tylko.

HRM-Fit działa również z kompatybilnością Inteligentne zegarki Garmina Aby zgłosić tempo, dystans i długość kroku. Jeśli zostawisz zegarek w domu, podłączone urządzenie może przechowywać dane dotyczące ćwiczeń, takie jak spalone kalorie i intensywność, a następnie przesłać je do zegarka, gdy ponownie znajdzie się on w zasięgu.

Inne nowe produkty Garmin to: Inteligentne zegarki Lily 2 Z metalową obudową o średnicy 35 mm. Lily 2 kosztuje 250 dolarów, a Lily 2 Classic – 280 dolarów. Obydwa są wyposażone w funkcję monitorowania tętna, ocenę jakości snu i podłączony moduł GPS. Inteligentne zegarki Lily 2 mają także powiadomienia o ruchu z sugerowanymi aktywnościami, śledzeniem kondycji i aplikacją sportową. Tylko oferty Lily 2 Classic GarminPay Płatności zbliżeniowe.

Firma zaktualizowała także aplikację i stronę internetową Garmin Connect, internetowej społeczności fitness. Jej strona główna zawiera teraz konfigurowalne sekcje, takie jak Dzisiejsza aktywność, Plany treningowe i W centrum uwagi. Ta aktualizacja jest już dostępna dla testerów wersji beta i powinna zostać w pełni wdrożona jeszcze w tym roku.

READ  Wydajność Samsunga jest dobra, ale sprzedaż Galaxy S21 jest niska

Relujemy na żywo z targów CES 2024 w Las Vegas w dniach 6-12 stycznia. Bądź na bieżąco ze wszystkimi najświeższymi wiadomościami z programu Tutaj.