Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Lenovo Yoga Pro 9i i Yoga 9i 2-w-1 są wyposażone w chipy AI i pakiet Creative Art

Lenovo Yoga Pro 9i i Yoga 9i 2-w-1 są wyposażone w chipy AI i pakiet Creative Art

Zaktualizowana oferta laptopów konsumenckich Lenovo pod adresem Targi Elektroniki Użytkowej 2024 Koncentruje się (co nie jest zaskoczeniem) na sztucznej inteligencji. W poniedziałek w Las Vegas firma zaprezentowała gamę laptopów Yoga i Ideapad, w tym nowe wersje Joga Pro 9i I Joga 9i 2 w 1.

Yoga Pro 9i i Yoga 9i 2-w-1 2024 nadal mają klasę wytrzymałości wojskową (MIL-STD-810H). Obaj dostają podwyżkę specyfikacji Najnowsze procesory Intel Core Ultra „Meteor Lake”. – Do serii Intel Core Ultra 5/7/9H w Pro 9i i do Intel Evo Edition z procesorem Core Ultra 7 w Yoga 9i 2-w-1.

Jak prawie każda inna firma na targach CES, Lenovo zachwala możliwości sztucznej inteligencji swoich nowych produktów. Yoga Pro 9i i 9i 2-w-1 są wyposażone w niestandardowy chip Lenovo AI Core, który obsługuje sztuczną inteligencję. Obydwa obejmują Microsoft Dedykowany przycisk Asystenta Windows na swoich klawiaturach.

Obraz marketingowy produktu przedstawiający laptop Lenovo Yoga Pro 9i (16 cali).  Jest ustawiony pod kątem (widok z góry i z lewej strony), a na ekranie znajduje się oprogramowanie do edycji zdjęć.

Lenovo Yoga Pro 9i (2024) (Lenovo)

Nowa para urządzeń jest również wyposażona w Lenovo Yoga Creator Zone, pakiet do tworzenia zdjęć oparty na sztucznej inteligencji. Pamiętaj, że nie musisz kupować nowego sprzętu, aby tworzyć dzieła sztuki AI, ale wbudowane oprogramowanie Lenovo (w zależności od jakości) może uchronić użytkowników przed przejściem na W połowie lotu Lub DALI-3 W swoich przeglądarkach modele z oddzielnymi kartami graficznymi mogą trenować niestandardowe modele AI, aby rozpoznawały Twój styl i tworzyły pasujące obrazy.

Yoga Pro 9i 2024 ma 16-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 3,2K (3200 x 2000) z panelem IPS lub panelem mini LED. W zestawie aż do Karta graficzna do laptopa GeForce 4070Do tego 64 GB RAM i 1 TB pamięci. Laptop waży 4,82 funta i jest wyposażony w 5-megapikselową kamerę internetową (wraz z oprogramowaniem do automatycznego kadrowania wspomaganym przez sztuczną inteligencję). Posiada sześć głośników, w tym obsługę „Advanced Bass”. Cena Yoga Pro 9i będzie rozpoczynać się od 1700 dolarów, a premiera ma nastąpić w kwietniu.

READ  Dlaczego Transurban miałby pochłaniać udziały EastLink?
Obraz marketingowy produktu przedstawiający laptopa 2 w 1 Lenovo 9i. Widok nieco z góry i w prawo.  Urządzenie składa się jak namiot, a jego ekran jest widoczny z zewnątrz.Obraz marketingowy produktu przedstawiający laptopa 2 w 1 Lenovo 9i. Widok nieco z góry i w prawo.  Urządzenie składa się jak namiot, a jego ekran jest widoczny z zewnątrz.

Lenovo Yoga 9i 2 w 1 (2024) (Lenovo)

Zaktualizowana Yoga 9i 2-w-1 ma 14-calowy wyświetlacz wykorzystujący technologię PureSight OLED 2,8K lub 4K OLED. Posiada obracające się o 360 stopni głośniki z czterema głośnikami Bowers & Wilkins i jest wyposażony w magnetycznie mocowany rysik. Model 9i 2 w 1 będzie dostępny w kwietniu w cenie od 1450 dolarów.

Firmowy Lenovo Book 9i Zwariowany, składany laptop z dwoma ekranami, również wrócił na kolejną rundę. Wyższe konfiguracje będą obejmować najnowsze chipy Intel Core Ultra z wyświetlaczem OLED PureSight o rozdzielczości do 2,8K i czarno-białym obrotowym głośnikiem. Oczekuje się, że pojawi się również w kwietniu. Zacznie się od 2000 dolarów.

Obraz marketingowy produktu dla Lenovo Yoga Book 9i.  Umieszczony jest tak, że jeden z ekranów znajduje się nad drugim, do którego dołączona jest klawiatura.  Po prawej stronie znajduje się kilka innych akcesoriów.  Szare tło z subtelnymi cieniami.Obraz marketingowy produktu dla Lenovo Yoga Book 9i.  Umieszczony jest tak, że jeden z ekranów znajduje się nad drugim, do którego dołączona jest klawiatura.  Po prawej stronie znajduje się kilka innych akcesoriów.  Szare tło z subtelnymi cieniami.

Lenovo Yoga Book 9i (2024) (Lenovo)

Przechodząc do tańszych modeli firmy, Lenovo IdeaPad 5i 2-w-1 jest dostępny w rozmiarach 16-calowych i 14-calowych z wyświetlaczem OLED 2K na większym wyświetlaczu. Ceny modelu 14-calowego będą zaczynać się od 760 dolarów, a modelu 16-calowego od 810 dolarów. Obydwa rozpoczną wysyłkę w kwietniu. Wyświetlacze mogą mieć jasność do 400 nitów, pokrywając 100 procent gamy kolorów DCI-P3.

Uzupełnieniem nowego sprzętu są zaktualizowane modele Lenovo Slim 7i (+1050 USD) i Pro 7 (+1350 USD), które teraz obsługują procesory do Intel Core Ultra lub AMD Ryzen 7 8845HS z kartą graficzną do laptopa RTX 4050 i wyświetlaczem PureSight Pro LCD lub wyświetlacze OLED 3K.

Relujemy na żywo z targów CES 2024 w Las Vegas w dniach 6-12 stycznia. Bądź na bieżąco ze wszystkimi najświeższymi wiadomościami z programu Tutaj.