Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Firma Google zdecydowała, że ​​dobrym pomysłem będzie posiadanie dwóch aplikacji o nazwie Meet

Google idzie naprzód z Połączenie Duo i MeetNie tak elegancki, jak niektórzy mogą. Weź Crunch Raporty Google zmienia nazwę Duo na Android i iOS jako Meet wraz z hasłem nastawionym na rozmowy wideo. Firma przeprowadziła już migrację wielu funkcji Meet. Jednak stara wersja Meet nie zostanie na razie wycofana – zamiast tego zostanie zmieniona na „Google Meet (oryginalna)”.

Wszyscy użytkownicy Duo powinni zobaczyć nową markę do września. Będziesz musiał użyć swojego konta Google do wszystkich funkcji spotkań, ale te znane (takie jak efekty i kontakty) pozostaną. Oryginalna aplikacja Meet będzie nadal działać, ale nie będzie odbierać dedykowanych połączeń i ostatecznie zniknie.

Jak wyjaśnił rzecznik w czerwcu, fuzja ma na celu dostosowanie się do „zmieniających się potrzeb” rozmów wideo, w tym spotkań, poprzez zapewnienie ujednoliconego doświadczenia. W pewnym stopniu jest to również potwierdzenie, że mieszanka aplikacji komunikacyjnych Google stała się bardzo złożona. Firma technologiczna planuje Zamknij Hangouty Tej jesieni skupimy się na przykład na czacie i Allo został usunięty Na początku 2019 r. Chociaż istnienie starej aplikacji Meet może nadal być mylące, wkrótce będzie jasne, których aplikacji Google należy używać do spotkań biznesowych lub utrzymywania kontaktów ze znajomymi.

Wszystkie polecane przez Engadget produkty są starannie dobierane przez naszą redakcję, niezależnie od firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki afiliacyjne. Jeśli kupisz coś przez jeden z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską.

READ  Mark GT z zasilaniem LS3 zauważył, nadwozie potwierdzone