Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Fitbit Charge 5 i Luxe nie mogą zsynchronizować się z telefonami Samsung z systemem Android 13

the Fitbit Charge 5 i luks Nie można prawidłowo zsynchronizować na uruchomionych telefonach Samsung Galaxy Androida 13według raportu z 9to5Google Piątek.

Wątki na forum społeczności Fitbit pokazują, że ludzie nie mogą synchronizować plików Administrator 5 i luks Urządzenia na Samsung Galaxy telefony. Moderator Fitbit odpowiedział: „Nasz zespół zidentyfikował pierwotną przyczynę błędu i pracujemy nad poprawką, którą spodziewamy się wydać w aktualizacji aplikacji na początku 2023 roku”. Obecnie Fitbit zaleca użytkownikom synchronizację z innym telefonem, który może zainstalować aplikację Fitbit, aby spróbować zsynchronizować lub skonfigurować urządzenie.

Samsung i Fitbit nie odpowiedziały od razu na prośbę o komentarz.

Branża urządzeń do noszenia nadal generuje imponujące liczby, m.in Na początku tego roku na całym świecie wysłano 41,7 miliona urządzeń. Apple pozostaje największym pojedynczym graczem dzięki Zegarek Applechociaż jego urządzenia działają tylko z iPhone’a. Oznacza to, że należący do Samsunga Fitbit i Google to dwaj ważni gracze na amerykańskim rynku Androida.

z zegar pikseli, która została uruchomiona w październiku, Google powoli zaczyna integrować więcej funkcji Fitbit z własnym zegarkiem. Gigant wyszukiwania nawiązał również współpracę z Samsungiem w 2021 roku, aby zintegrować Wear OS Zegarek galaktyki Serie. Podczas gdy Apple cieszyło się zdrowym udziałem w rynku światowym na poziomie 36,1% w pierwszym kwartale 2022 r., Samsung i Fitbit mają odpowiednio 10% i 2,7%.zgodnie z majowym raportem Counterpoint Research.

READ  Znalazłem dziś szczęście Lyndsie Storer wskakuje na Baby Shark z najlepszą piosenką z iTunes