Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Google Voice oznacza teraz podejrzane połączenia spamowe

Głos Google Ułatwiło filtrowanie spamerów próbujących zadzwonić pod Twój numer. Gigant technologiczny to ma ogłaszać Usługa oznaczy teraz podejrzane połączenia spamowe i wyraźnie oznaczy je jako takie, wraz z dużym czerwonym wykrzyknikiem. Połączenia i SMS-y ze spamem stanowią ogromny problem od lat i nie znikną w najbliższym czasie — odpowiednio do FCCAmerykańscy konsumenci otrzymują prawie 4 miliardy automatycznych połączeń miesięcznie i tyle mają Amerykanie Stracił prawie 30 miliardów dolarów do oszukańczych połączeń w 2021 r. Google twierdzi, że ta funkcja została zaprojektowana, aby pomóc chronić Cię „przed połączeniami spamowymi i potencjalnie szkodliwymi oszustwami”.

Nowa etykieta z napisem „Podejrzewany rozmówca spamujący” pojawi się nie tylko na ekranie połączeń przychodzących, ale także w historii połączeń do wykorzystania w przyszłości. Jeśli potwierdzisz, że połączenie jest spamem, każde przyszłe połączenie z tego numeru zostanie przekierowane bezpośrednio do poczty głosowej, a wszystkie wpisy rejestru połączeń zostaną wysłane do folderu ze spamem. Ale jeśli potwierdzisz, że numer jest prawidłowy i nie jest powiązany ze spamem, ostrzeżenie nie zostanie mu ponownie wyświetlone. Oto jak będzie wyglądać naklejka na ekranie połączenia:

Google

Google używa tej samej sztucznej inteligencji, która jest odpowiedzialna za identyfikowanie połączeń spamowych w całym swoim ekosystemie, aby identyfikować dzwoniących spamerów na potrzeby tej funkcji. Najwyraźniej sztuczna inteligencja odfiltrowuje miliardy połączeń spamowych miesięcznie dla giganta technologicznego. Uwaga: nowa etykieta pojawi się tylko wtedy, gdy ustawienie Filtr spamu w obszarze Zabezpieczenia jest wyłączone. Jeśli jest włączona, wszystkie połączenia, które Google podejrzewa jako spam, będą od początku kierowane do poczty głosowej.

READ  Usiedliśmy z Blizzardem, aby porozmawiać o World of Warcraft: Dragonflight