Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Florence Pugh pokazuje oszałamiającą przezroczystą spódnicę na czerwonym dywanie w Paryżu

Florence Pugh pokazuje oszałamiającą przezroczystą spódnicę na czerwonym dywanie w Paryżu

To było jak: „Pugh la la!” Kiedy Hollywood Siren Florence Beau ukradła piorun podczas Paryskiego Tygodnia Mody, ubrana w przezroczystą spódnicę.

Gwiazda Małych kobietek pozostawiła niewiele wyobraźni, zaledwie kilkoma pokazami swojej bielizny w odważnym zestawie, który miała na sobie w kolekcji Valentino jesień-zima 2023-2024 Ready-to-Wear w weekend.

Wcześniej 27-latka wybrała się na wycieczkę do stolicy Francji, kiedy widziano ją, jak waliła po chodnikach, by uprawiać turystykę przed jej kradnącym scenę pokazem na czerwonym dywanie.

Pugh trafił na pierwsze strony gazet w tym tygodniu po wyjaśnieniu, że dobre rzeczy przychodzą w małych i dużych pakietach, jeśli chodzi o karierę w Hollywood.

Słynna aktorka Dune wyjaśniła, że ​​została ostrzeżona, że ​​nigdy więcej nie pojawi się w niezależnych filmach artystycznych, jeśli zapisze się do gry w franczyzach takich jak Marvel.

Angielska gwiazda ujawniła swój dylemat, kiedy powiedziała: „Kiedy po raz pierwszy podpisałem kontrakt z Marvelem, wiele osób ze świata kina niezależnego mówiło mi, że nigdy więcej nie wrócę do małych filmów i zawsze mnie to bolało. myślę, że we wszystkich rodzajach jest piękno.” filmy „.

ikona aparatuFlorence Pugh pojawiła się na pokazie kolekcji Valentino jesień-zima 2023-2024 Ready-to-Wear w Paryżu. kredyt: Vianney Le Caire/Vianney LeCaer/Invision/AP

Powiedziała magazynowi Total Film: „W mega-sagach, takich jak Dune, jak Marvel, jak Oppenheimer, jest piękno.

Trzy lata temu Fat Bug nie dostała Oscara dla najlepszej aktorki drugoplanowej, ale powiedziała, że ​​jej pasją nadal są zarówno filmy niezależne, jak i kasowe kontynuacje.