Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Focus Entertainment wydaje nową grę polskiego studia Different Tales

Focus Entertainment wydaje nową grę polskiego studia Different Tales

przez
Williama D'Angelo
opublikowany 3 kwietnia 2022 r / 1053 wyświetleń

Skoncentruj się na rozrywce Zapowiedziała, że ​​opublikuje nowy segment gry fabularnej i symulacyjnej od polskiego dewelopera Różne historie.

„Od początku Focus wydawał się dla nas idealnym partnerem ze względu na wyznawane przez nas wartości” – powiedział Jacob Radkowski, członek zarządu Different Tales.

„Zatroszczyli się o aspekty projektu, takie jak narracja, które są dla nas bardzo ważne. Ich ogromne zaangażowanie utwierdza nas w przekonaniu, że gra będzie lepsza, niż gdybyśmy sami ją wydali”.

Yves Le Yaouanque, dyrektor ds. treści w Focus Entertainment, dodał: „Nasza współpraca z zespołem Different Tales opiera się na wspólnych wartościach, które niosą nadzieję. Wizja wsparta doskonałością narracji, co zostało już zademonstrowane w poprzednich grach studia jego talent. To właśnie ten zbiorowy duch znajdujemy w tej współpracy, w której reagujemy na obecne wyzwania naszego świata z wielkim wyczuciem: jak budować i odbudowywać, aby być czynnikiem zmian w społeczeństwie.

„Zarówno fragment historii życia, jak i gra symulacyjna, ten nadchodzący tytuł oferuje graczom unikalne połączenie emocjonalnej opowieści, rzemiosła i strategii, więc współpraca z Focusem była oczywista”.


Wieloletni gracz i entuzjasta, Williama D'Angelo Po raz pierwszy zetknął się z VGChartz w 2007 r. Po latach wspierania witryny został zatrudniony w 2010 r. jako młodszy analityk, a w 2012 r. awansował na stanowisko głównego analityka. Rozszerzył swoje zaangażowanie w społeczność graczy, tworząc treści na jego strona internetowa. król Kanał Youtube I Kanał na Twitchu Dedykowany Let's Plays i programom edukacyjnym. Z autorem można skontaktować się pod adresem [email protected] Lub na Twitterze @TrunksWD.

Więcej artykułów

READ  UFC powraca do Salt Lake City z pojedynkiem o tytuł BMF