Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Forrest: Polski serial, który zwyciężył na Netflixie, zachwyca, ale nie olśniewa

Forrest: Polski serial, który zwyciężył na Netflixie, zachwyca, ale nie olśniewa

Gdyby istniała seria globalna Polska naprawdę zasługuje na to miejsce. Nie tylko ze względu na skalę produkcji, czyli sukcesywnego dodawania tytułów, ale właśnie z tego powodu Jakość lub wpływ wielu jego serii. W rzeczywistości około 20 dni po premierze w serwisie Netflix – 11 stycznia – Forst utrzymuje się w pierwszej dziesiątce na podium. I nie dlatego, że jest fajnie: Może po prostu dlatego, że wie, jak podnieść… nawet jeśli trudno mu się wycofać pod koniec historii.

– reklama –

Fantazja, w którą się angażuje 5. miejsce na liście oglądalności w Argentynie Opiera się na zbiorze książek, które napisał Remigiusz Mroz -Odnoszący sukcesy młody polski pisarz i prawnik- i sugeruje podążanie drogą niekonwencjonalnego badacza.

Pierwsze trzy odcinki – autorstwa Ma sześć, od 42 do 45 minut Wszystkie – nie przynoszą jednak ulgi Wtedy sytuacje (które często się powtarzają w swojej formule) zaczynają rozwiązywać linę. Historia zaczyna się jak typowa sprawa policyjna, w której wzywają dowody i zmuszają do poszukiwania prawdy. Nagie ciało ukrzyżowane na górze jest pierwszą dominą podejrzeńHipoteza, badanie formalne i badanie równoległe.

– reklama –

Dlaczego las zwycięzcy, Od sprawy oddziela go jednak główny bohater tej historii Tytułowy człowiek nie jest defetystą. Postanawia zbierać wskazówki w swoim własnym stylu, w cieniu, chronionym przez te same cienie co on sam. Forrest to jedna z tych mrocznych i skomplikowanych stworzeń fantasy, które więcej skrywają, niż pokazują.. Być może właśnie w tym tkwi największa siła tej produkcji, która powstała na pograniczu Polski i Słowacji.

Jedną z mocnych stron „Forresta” jest występ Borisa Shika w roli głównej.

Ta motywacja skłania go do współpracy z fotografką i dziennikarką Olgą (Zuzana Saborznikow), z którym społeczeństwo jest uwikłane w cień, Oświetlona jednocześnie blaskiem tatrzańskich śniegówW tym łańcuchu górskim, który stanowi granicę między obydwoma krajami. Fotografie i krajobrazy wybrane jako lokalizacje to inne dzieła Forresta.

I na platformie Najlepsza jest kreacja Borysa Szyca w roli WiktoraAktor, który wie, jak wykorzystać paletę barw – zawsze daleką od ostrych tonów – aby odnieść sukces Pokaż, że nie da się tego rozszyfrować.

Serial nie byłby dobry, gdyby nie ukazywał piękna ośnieżonych Tatr, na granicy Polski i Słowacji.Serial nie byłby dobry, gdyby nie ukazywał piękna ośnieżonych Tatr, na granicy Polski i Słowacji.

Forresta Nie dość, że pięknie, to jeszcze maraton. każdy Tym, co neguje możliwość „Very Good”, jest obsesja na punkcie fabuły, przed którą historia stara się uciec.. Nie wspominając już o końcowej części labiryntu, w której musi być uwięziony więcej niż jeden widz.

plik

Thriller kryminalny Bohaterowie: Boris Schick i Zuzana Saporznikow Scenariusz: Agata Malycińska Tytuł: Leszek Dawid problem: Sześć odcinków na Netfliksie.