Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Fortnite ma teraz radio Kid LAROI w grze, podsycając plotki o imprezach

Fortnite ma teraz radio Kid LAROI w grze, podsycając plotki o imprezach

Podczas gdy koncert The Kid LORAI w Fortnite nie został jeszcze potwierdzony, możesz teraz słuchać utworów wybranych przez australijskiego rapera w radiu w grze. Więcej informacji na temat współpracy Fortnite z The Kid LORAI pojawi się jeszcze w tym miesiącu.

Oficjalne konto Fortnite napisało na Twitterze, że możesz teraz dostroić się do Icon Radio Takeover LAROI, aby usłyszeć niektóre z jego ulubionych utworów. Podążyli za tym tweetem innym stwierdzeniem: „Obserwuj więcej z The Kid LAROI jeszcze w tym miesiącu”. raport z gry halowe Wcześniej w styczniu twierdził, że Kid LAROI rzeczywiście wystąpi w Fortnite 24 lub 25 stycznia później Plotka o wydarzeniu w martwej przestrzeni. O ile istnienie takiej partii nie zostało bezpośrednio potwierdzone, to prawdopodobnie wkrótce zostanie ogłoszone.

W raporcie stwierdzono również, że koncert będzie można odtwarzać przez miesiąc po premierze i spekulowano, że gracze będą mogli kupować kosmetyki w grze. Będzie to pierwszy koncert w tym roku. W tym poprzedni artyści Ariana GrandeI BTSI Travisa Scotta.

W innych wiadomościach Fortnite, deweloper i wydawca Epic Games zgodziło się zapłacić 520 milionów dolarów w pozwie FTC związanym z Fortnite. Federalna Komisja Handlu zarzuciła, że ​​firma Epic naruszyła przepisy dotyczące prywatności dzieci w Internecie. 275 milionów dolarów z całkowitych płatności stanowiły zwroty dla konsumentów. Niedawno ujawniono Fortnite Series 2023 Championship Series Jego pula nagród wynosi 10 milionów dolarów.

Omawiane tutaj produkty zostały wybrane niezależnie przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.