Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Hogwarts Legacy będzie miało mini-gry do nauki zaklęć, które wymagają „precyzyjnego ruchu”

Niezależnie od kontrowersji, którym była poddawana przez cały rok, Hogwarts Legacy pozostaje jedną z najbardziej oczekiwanych gier wideo 2023 roku.

Wraz z premierą tytułu w przyszłym miesiącu, 10 lutego 2023 r., twórcy już zaczynają ujawniać kilka kluczowych aspektów gry, na które mogą czekać fani.

Dołącz do Simona Pegga, który zagłębia się w świat Dziedzictwa Hogwartu i opowiada, jak to było wcielać się w dyrektora Phineasa Nigellusa Blacka. # Dziedzictwo Hogwartu https://t.co/FDXV6jg8f6

Jedną z niedawno ujawnionych funkcji była obecność mini-gier do nauki pisowni, w których gracze musieliby wprowadzić precyzyjny ruch kijem, aby skutecznie się uczyć.

Niektóre szczegóły tej funkcji pochodzą od firmy WB Games Artykuł świstoklikktóry podkreśla niektóre z mechanizmów poznawczych, które będą obecne w grze.

Dziedzictwo Hogwartu będzie przygodą w otwartym świecie, w której gracze będą eksplorować ogromną przestrzeń magiczny świat w dowolny sposób. Dlatego też jednym z najlepszych sposobów na poznanie rozmaitych tytułowych zaklęć jest udział w minigrach i misjach pobocznych, w których postać gracza może nauczyć się ruchu różdżki podczas rzucania zaklęcia.


Minigry Hogwarts Legacy nauczą nowych zaklęć

Artykuł Świstoklika wspomina, że ​​będą zasadniczo cztery poziomy Bawić się Poziom trudności, z którego będą mogli korzystać gracze w Dziedzictwie Hogwartu. Dzięki trybowi fabularnemu dla zwykłych graczy mini-gry polegające na nauce zaklęć nie będą zbyt trudne, a postać nie omieszka nauczyć się gry, nawet jeśli jej ruchy różdżką nie będą tak precyzyjne, jak wymaga tego mini-gra.

Artykuł stwierdza:

„Gracz ma do dyspozycji cztery poziomy trudności, które wpływają na poziom trudności walki i łamigłówek. Na poziomie trudności fabularnej mini-gry do nauki zaklęć, które wymagają precyzyjnego ruchu, nie mogą zawieść, a łamigłówki nie będą zależne od czasu. Trudność można zmienić w dowolnym momencie podczas normalnej rozgrywki”.

Zmiana poziomu trudności gry w dowolnym momencie zaznaczy pole wyboru dla wielu członków społeczności. Podczas gdy gra na trudniejszych poziomach ma swoje zalety w postaci nagród, mogą wystąpić pewne spotkania i łamigłówki, w których gracze mogą być zmuszeni do złagodzenia.

We fragmencie zauważono również, że na normalnym poziomie trudności i wyższym różne łamigłówki w Dziedzictwie Hogwartu będą przede wszystkim wyzwaniami ograniczonymi czasowo; Jednak czas nie będzie dotyczył osób grających w trybie fabularnym.

Co więcej, samouczki będą również dostępne dla tych, którzy zdecydują się na „pierwszy użytkownik” i pomogą początkującym zapoznać się z różnymi mechanikami Gra. Monity samouczka pozostaną na ekranie, dopóki gracze sami nie wyłączą nakładki.

Szybkie linki

Więcej od Sportskeeda

Pod redakcją Anirudha Padmanabhana