Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Frances Tiafoe nazywa polską kapitan Agnieszkę Radwańską „legendą”, nic poza szacunkiem dla dawnego nr 2 na świecie

Frances Tiafoe nazywa polską kapitan Agnieszkę Radwańską „legendą”, nic poza szacunkiem dla dawnego nr 2 na świecie

Francis Tiafoe złożył wyrazy szacunku byłej kapitan reprezentacji Polski nr 2 na świecie, Agnieszce Radwańskiej, po jej zwycięstwie 6:3, 6:3 nad Kakbarem Żukiem w piątek (6 stycznia).

Tiafoe następnie działał Jessica Peculas pokonać świat nr Iga Świątek W pierwszym meczu półfinału przewagę nad Polską miała drużyna USA. Jego dominujące zwycięstwo nad Zookiem postawiło Team USA w wygodnej pozycji, prowadząc w remisie 2: 0.

Po meczu Amerykanin nr 2 skomentował zdjęcie, gratulując mu Radwańska Nazywając ją legendą gry.

„@ARadwanska jesteś legendą. Tylko szacunek” – powiedział Tiafoe.

Na pomeczowej konferencji prasowej 24-latek zauważył, że jego mecz z Juke był „dużo zabawy” i oddał wiele dobrych strzałów.

„Będą wzloty i upadki” – powiedział. „Uderzył dzisiaj kilka szalonych uderzeń. Świetnie się bawiłem. Myślałem, że to był świetny poziom. Drugi facet grał na naprawdę wysokim poziomie. To była zabawa. Ale tak, chciałem wygrać dla nas. 2 -0.” Muszę wstać i uwolnić chłopaków na jutro.”

Francis Thiafou zapowiada drugą kolejkę półfinału z Polską

Frances Tiafoe świętuje punkt w półfinałowym meczu z Cockerem Dzukiem
Frances Tiafoe świętuje punkt w półfinałowym meczu z Cockerem Dzukiem

Franciszek Thiafoe Zdradził, że spodziewa się trudnej walki pomiędzy Hubertem Hurcoxem a Taylorem Fritzem jutro (7 stycznia) i powiedział, że zagrywki obu zawodników mogą być decydującym czynnikiem w meczu.

„Myślę, że Taylor i Huby będą twardzi” – powiedział Tiafoe. „Myślę, że ten, kto lepiej serwuje, przekroczy linię. Oczywiście zamierzam jutro poprzeć serwis Taylora. Od jakiegoś czasu nie grali jak porządny mecz. Obaj są na dwóch różnych etapach swojego życia. obaj grają najlepszy tenis w swoim życiu. Więc zobaczymy.

„Ale oczywiście zawsze będę wspierał Taylor. Zobaczymy, co się stanie. Wiesz, podobnie jak Maddy, będę ją wspierać przeciwko każdemu na świecie” – powiedział.

Tiafoe, który miał zagrać w swoim meczu z Danielem Michalskim, zaznaczył, że nie był zaskoczony zmianą, ponieważ wiedział więcej o swoich przeciwnikach.

„Nie wiedziałem nawet, kto będzie moim pierwszym przeciwnikiem. Kiedy więc to zmienili, pomyślałem:„ OK, świetnie, jestem w tej samej sytuacji, co byłem ”. Cokolwiek to jest”.

„Popatrzę na to i zobaczę, co się stanie” – powiedział Francis Tiafoe. „Poczuj trochę chłopca i zobacz, co się stanie. Spróbuj martwić się o moją stronę kortu, a my to wymyślimy”.