Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

USA pokonały Polskę 5:0 i awansowały do ​​finału tenisowego United Cup w Sydney

Drużyna USA podkreśliła swoje kwalifikacje do United Cup, wygrywając 5:0 z Polską w półfinale.

Zwycięstwo 6-7 (5/7), 6-4, 10-6 w deblu mieszanym nad Taylorem Fritzem i Jessicą Pegulą sprawiło, że weteran Łukasz Kubot i nastolatka Alija Rosolska zakończyli kolejny czysty wyścig w Sydney.

Stany Zjednoczone wezmą udział w niedzielnym finale przeciwko Włochom lub Grecji, przegrywając zaledwie dwa z 20 gum w czterech dotychczasowych remisach w mieszanym turnieju drużynowym.

Fritz 7-6 (7/5), 7-6 (7/5) w dwóch ciasnych tie-breakach, gdy Fritz 7-6 (7/5), 7-6 (7/5) pokonał niepokonanego Amerykanina. wygrywając 3-all, ich remis był już przypieczętowany przed gumą mieszaną. 0 ołowiu.

Madison Keys pokonała Magdę Linnett 6:4, 6:2 w czterech pucharowych pojedynkach, po czym Fritz i Pegula zebrali się z seta, aby dokończyć wybielanie pod zamkniętym dachem Ken Rosewall Arena.

Stany Zjednoczone miały nocny bufor 2: 0 po zwycięstwach pojedynczych Peguli i Frances Tiafoe w piątek.

W szczególności Pegula pokonał numer jeden na świecie Ika Svitek 6-2, 6-2.

Po wygranych singlach Martiny Trevisan i Lorenzo Musettiego w piątkowy wieczór, Włochy objęły prowadzenie 2: 0 w drugim półfinale.

Ale czwarty na świecie Stefanos Tsitsipas z Grecji pokonał finalistę Wimbledonu 2021 Matteo Berettini 4-6, 7-6 (7/2), 6-4.

AAP/ABC

READ  Przywódcy Ukrainy i Polski wspólnie odnoszą się do masakr z II wojny światowej