Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Gabi Pettito: Poszukiwania Briana Laundry’ego nasilają się, gdy uzbrojona policja wkracza na nowy obszar

Poszukiwania Briana Laundrie nasilają się, gdy funkcjonariusze uzbrojeni w karabiny i psy zwłoki przenoszą się do nowej części rezerwatu Carlton, która została zarejestrowana przez policję.

Poszukiwania Briana Laundry’ego nasiliły się, gdy funkcjonariusze uzbrojeni w karabiny i psy zwłoki przenieśli się do nowej części Carleton Preserve na Florydzie, którą zarejestrowali publicznie.

23-letni zbieg ucieka od miesiąca, odkąd na odległym obozowisku w Wyoming odkryto szczątki jego narzeczonej Gabe Pettito, który został uduszony.

Policja po raz kolejny przeczesuje park dzikiej przyrody na Florydzie, znany jako Rezerwat Carlton, ponieważ wysiłki wydają się maleć.

Zamiast tego, w czwartek, przy wejściu do parku, gdzie przywieziono martwe psy, zaobserwowano ul.

Gdy policyjny bar blokował jedno z wyjść, można było zobaczyć, jak funkcjonariusze wkraczają na miejsce zdarzenia.

Weszli od zachodniego wejścia do rezerwatu, którego wcześniej nie używano w poszukiwaniu Pralni.

Reporter kanału informacyjnego Florida TV WFLA zauważył bar „Do Not Cross” po północnej stronie portu Myakkahatchee Creek Ecological Park, który daje dostęp do 25 000 akrów Carlton Preserve.

Policja z Northport, gdzie mieszkali rodzice Briana Laundry’ego i która mieszkała z Gabi Pettito przed ich fatalną podróżą, powiedziała, że ​​uzbrojeni funkcjonariusze News Nation wybierają się na „szkolenie i badania”.

Utratę pralni poinformowali 17 września jego rodzice Chris i Roberta, którzy twierdzili, że powiedział im, że wędruje po rezerwacie w przybrzeżnym regionie Sarasoty na południowym zachodzie Florydy.

Pralnia rzekomo powiedział im 13 września, że ​​wybiera się na spacer po Carlton Reserve, zanim zniknął następnego dnia.

Policja od tygodni bada połacie rozległego parku narodowego, nie znajdując żadnego śladu po nim.

Pralnia wróciła na Florydę 1 września prowadząc ciężarówkę Gabe Pettito, ale bez narzeczonej.

Jej rodzice zgłosili jej zaginięcie 11 września i tego dnia policja z Florydy przybyła do domu Laundry’ego, ale za radą jej adwokata rodzinnego uniemożliwiono im rozmowę z Brianem.

READ  Dwoje z sześciorga dzieci zginęło w wyniku wybuchu miny w Senegalu | Senegal

Obserwacje pralni odnotowano w różnych częściach Ameryki, ale żadna nie została potwierdzona.

[email protected]