Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Gareth Southgate cytuje całkowitą kontrolę Polski nad upartą taktyką Anglii w kwalifikacjach do Mistrzostw Świata 2022

Gareth Southgate bronił swojej decyzji, by nie wprowadzać zmian po tym, jak Anglia wyrównała w ostatniej minucie eliminacji do Mistrzostw Świata z Polską w środowy wieczór.

Anglia była gotowa na kolejny duży ruch w kierunku Kataru po wygraniu 1:0 dzięki Harry’emu Kane’owi, ale po rozczarowującym wieczorze w Warszawie wciąż mają wiele do zrobienia. Damien Shimansky przestał ich słuszne zaufanie – Polska cieszyła się z posiadania tytułu Czasu.

– Mieliśmy całkowitą kontrolę nad grą i musieliśmy sprowadzić graczy w tym momencie, kiedy wszyscy byli na dobrej pozycji. Przejście do ostatnich etapów nie było takie łatwe – powiedział menedżer reprezentacji Anglii.

„Mieliśmy kilka minut, aby się temu przyjrzeć: „Nie, wszystko w porządku, nie ma problemu”. W końcu zaktualizujemy szerokich graczy, ale przede wszystkim zamknie to zegar, ale zgodziliśmy się, zanim ich wprowadzimy, że to nie jest dobry moment, aby coś zmienić.

Harry Maguire z Anglii i The Polska Środkowy – Obrońca, Kamil Click, obaj zdobyli żółte kartki po gwizdku do przerwy. Zaskakujące było to, że VAR nie był zaangażowany, gdy szyja Kyle’a Walkera wydawała się klikać. Wielka Brytania zgłosiła incydent przedstawicielom meczów, a FA stwierdziła, że ​​FA powinna zbadać sprawę.

Anglia pozostaje na szczycie, mimo że Skymansky kończy swój doskonały rekord w strzelaniu bramek. Mają cztery punkty przewagi nad Albanią, ale Southgate było rozczarowane późnym miejscem. „Jeśli możemy wygrać, wiemy, że byliśmy w Katarze” – powiedział. „Mogliśmy być na silniejszej pozycji, więc to rozczarowujące”.

Trener reprezentacji Anglii również zwrócił uwagę na rozczarowanie niektórych sędziów. „Nie wiem, co to za liczba, ale uważałem, że trzej pionierzy byli dla nas bardzo kiepscy” — powiedział.

„Czasami, gdy dajesz początkową żółtą kartkę, obrońca nie może wykonać więcej wyzwań, a następna nie może być czerwona. Obie te rzeczy są możliwe. Czasami byłem trochę zaskoczony, ale zniknęło”.

READ  „Nie możemy się rozpraszać”: Southgate ostrzega Anglię przed samozadowoleniem w Polsce | Anglia