Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Garfield skopie jej tyłek w poniedziałek w bijatyce Nickelodeon

Internetowa sensacja Garfield jest pierwszą postacią dodaną po premierze Nickelodeon All Star Brawl, programiści z tyłu wspaniały DruzgocącyStyl platformy myśliwskiej ogłoszone dzisiaj.

Garfield ma dołączyć Nickelodeon All Star Brawl W ten czwartek, 9 grudnia, będzie ona bezpłatna dla wszystkich posiadaczy gry.

Krótkie wideo pokazujące jego włączenie pokazuje, że zestaw ruchów Garfielda zawiera wiele znanych elementów i animacji z jego komiksu i kreskówek, w tym tacę z makaronem, jego Pooky pluszowego misia, zmasowany atak powietrzny oparty na jego kultowej, hałaśliwej twarzy i ziemia- oparty na ruchu, który sprawia, że ​​na chwilę się zmienia. Krótki opis jego alternatywnego wampira, hrabiego Lasagny.

Wskazówki, że kot kochający lasagne w końcu nadejdzie Nickelodeon All Star Brawl Istnieje od niedługiego czasu po październikowej premierze gry, kiedy eksperci ds. danych odkryli scenę ze statuą Garfielda i miejscem na postać noszącym jego imię. Kiedy zhakowali go do gry, było oczywiste, że Garfield w toku był reprezentowany przez SpongeBoba Kanciastoporty i obraz zastępczy interfejsu użytkownika, ale jego faza wydawała się w większości zakończona.

Te same wysiłki w zakresie eksploracji danych ujawniły również pochodzenie wskazujące na postacie takie jak Wojownicze Żółwie Ninjarozdrabnianie, obraz symboluZuko, RugratsTommy Pickles, Jimmy Neutron i wielu innych ulubionych Nickelodeonów prawdopodobnie też pracuje.

Nickelodeon All Star Brawl Został uruchomiony 5 października, Natychmiast chwyć Uwaga Super Smash Bros. Gracze szukający nowej platformy do gier walki. Chociaż nie może się to układać z farbą Nintendo w całym miejscu, awanturnik Nickelodeon otrzymał częste poprawki balansu i rozgrywki, a także zmiany jakości życia, takie jak włączenie alternatywne ubraniaBrak poprzednich meczów utrudniał śledzenie.

Naprawdę wszystko Nickelodeon All Star Brawl Teraz potrzebuje aktorstwa głosowego, aby popchnąć go na szczyt, i na szczęście dla nas wszystkich, Chris Pratt prawdopodobnie jest daleko poza budżetem tej gry.

READ  Jak włączyć Raport prywatności aplikacji na iPhonie, aby sprawdzić, czy aplikacje Cię śledzą?