Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Zachowaj sympatyczne oznaki starzenia dzięki „Alexa Together” 20 USD/miesiąc

Amazon zmienia udostępnioną w zeszłym roku bezpłatną usługę Care Hub w płatną funkcję, której celem jest pomoc opiekunom w monitorowaniu starszych bliskich z daleka.

Alexa razem Jest to zestaw narzędzi, które pozwolą starszym użytkownikom „czuć się wygodniej i pewniej, niezależnie żyjąc”, mówi Amazon, zapewniając jednocześnie ich rodzinom lub opiekunom sposób monitorowania i weryfikacji za pomocą urządzeń Amazon Echo.

Kosztuje 19,99 USD miesięcznie lub 199 USD rocznie; Amazon oferuje obecnie sześciomiesięczny ograniczony okres próbny. Obecni klienci Care Hub będą mieli bezpłatny dostęp do Alexa Together do 7 grudnia 2022 r., kiedy to będą musieli anulować lub zacząć płacić.

Niektóre funkcje Care Hub — kanały aktywności, alerty opieki i kontakty Alexa — zostaną przeniesione do usługi Alexa Together. Kanał aktywności pozwala opiekunowi zobaczyć, że jego ukochana osoba nawiązała interakcję z Alexą (bez ujawniania szczegółów tej interakcji), a także może go ostrzec, jeśli nie ma żadnej aktywności przed określonym czasem.

Opiekunowie będą mieli również możliwość pomocy każdemu, kto się nimi opiekuje, ustawiając zdalne przypomnienia, zarządzając listami zakupów i nie tylko na urządzeniach Alexa.

Nowe funkcje wprowadzone przez Alexa Together obejmują linię pilnej reakcji i integrację z narzędziami do wykrywania upadku. Pilna odpowiedź pozwala użytkownikowi powiedzieć „Alexa, poproś o pomoc”, a urządzenie Alexa połączy go z linią pomocy w nagłych wypadkach założoną przez Amazon (Alexa Together nie dzwoni pod numer 911) i zaalarmuje opiekunów danej osoby.

Wykrywacz upadku wymaga możliwości noszenia urządzenia serwisowego technologii wspomagającej SkyAngelCare nad I zainstalowany na ścianie Czujniki ruchu Vayyar.

Obecnie Alexa Together obsługuje jednego głównego opiekuna, chociaż na początku 2022 r. umożliwi nawet 10 osobom – „Krąg Wsparcia” – otrzymywanie alertów, jeśli główny opiekun jest niedostępny. Opiekunowie nie potrzebują urządzenia Alexa, wystarczy aplikacja Alexa zainstalowana na ich telefonie.

READ  Tinder pomoże Ci znaleźć daty ślubu, bo wiadomo, że zabieranie nieznajomych na wesela to coś