Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Garmin Forerunner 965 i 265 wreszcie są wyposażone w wyświetlacze AMOLED

Garmin wprowadził nowe smartwatche Forerunner 965 i Forerunner 265 z jednym istotnym ulepszeniem — ekrany są teraz AMOLED, odchodząc od rozwiązania z odwróconymi pikselami pamięci (MIP). Według oficjalnych danych flagowiec z serii 900 może wytrzymać 23 dni na jednym ładowaniu, podczas gdy seria 200 ma oferować nawet 15 dni.

Garmin Forerunner 965 jest przeznaczony dla elitarnych sportowców. Nowy typ wyświetlania to tylko jedna ze zmian; Inne funkcje obejmują nową tytanową ramę, nieco cieńszą obudowę i ekran o przekątnej 1,4 cala (35,4 mm). Niezależny GPS, szczegółowy pomiar tętna i specjalne funkcje, takie jak strefy mocy biegowej i gotowość do treningu.

Wyświetlacz AMOLED pozwoli teraz na mapowanie kolorów, co jest poprawą, choć niewielką, w rzeczywistych scenariuszach treningowych.

Garmin Forerunner 265 jest również wyposażony w ekran AMOLED, ale jest przeznaczony bardziej dla zwykłych biegaczy. Występuje w dwóch rozmiarach – 42 mm i 46 mm, przy czym większy rozmiar obiecuje do dwóch tygodni dłuższą żywotność baterii. To urządzenie nadal oferuje obliczenia i pomiary SpO2 i VO2Max, ale niektóre funkcje oprogramowania 965 pozostają niedostępne.

Garmin Forerunner 965 kosztuje 600 USD w trzech kombinacjach kolorystycznych, a Forerunner 265 450. Oba można kupić już dziś, ale wysyłka rozpocznie się za 5-8 tygodni.

READ  Ogromny nowojorski billboard zaskakuje fanów Fortnite wśród niepokoju w sezonie 4 – „Chcę trochę lamy O!”