Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Gdzie pojawiają się jeżowce w grze Minecraft 1.17 Jaskinie i klify?

Z ekscytującą wersją Aktualizacja do Minecrafta 1.17.2 Jaskinie i klify część pierwsza, rzemiosło Maine Gracze chętnie poznają nowe moby, zwłaszcza urocze jeżowce.

Jeżowce to pasywne moby wodne, które zostały dodane, chociaż będą atakować większość innych mobów pod wodą. Poniżej znajduje się wszystko, co musisz wiedzieć o jeżowcach: gdzie pojawiają się, jak wyglądają i jak się zachowują!


czyta: Jak znaleźć świecącą kałamarnicę w grze Minecraft 1.17 Caves & Cliffs Update


Axolotls Minecraft 1.17 Jaskinie i klify, część 1

jajeczkowanie

Ponieważ Minecraft 1.17 jest podzielony na dwie aktualizacje, istnieją dwa różne obszary lęgowe jeżowców.

W pierwszej części gry Minecraft 1.17 jeżowce można znaleźć w zwykłych podziemnych drogach wodnych, co jest nieco łatwiejsze do znalezienia.

Po uruchomieniu drugiej części gry Minecraft 1.17 jeżowce zostaną przekształcone w nowy biom Lush Cave. Gracze mogą zlokalizować bujną jaskinię, szukając nowego drzewa akacjowego, a następnie kopiąc jego korzenie, aż wpadnie do jaskini.

warianty kolorystyczne

(przez Gamepur)
(przez Gamepur)

W grze Minecraft jeżowce występują w jednym z pięciu różnych kolorów: różowym (Lucy), brązowym (dziki), złotym, cyjanowym i niebieskim. Jeżowce niebieskie są najrzadsze i mają szansę na rozmnożenie 1/1200, podczas gdy inne gatunki kolorowe mają szansę na rozmnożenie 1199/4800.

Zachowanie

Jak wspomniano wcześniej, jeżowce są w większości pasmami pasywnymi. Są negatywne w stosunku do gracza i można je przyczepić do sznurków

Jednak jeżowce atakują wszystkie wodne moby z wyjątkiem żółwi i delfinów, a także atakują tonące. Po zabiciu nie wrogiej hordy, Epsolute ma dwuminutowy okres odnowienia, zanim będzie mógł polować na kolejną niewrogą hordę. Jednak jeżowce nadadzą priorytet atakowaniu wrogich mobów przed niewrogimi mobami.

Kiedy Absolutl zostanie uszkodzony pod wodą, istnieje szansa, że ​​będzie udawał martwego, ponieważ upadnie na ziemię na 10 sekund, zyskując pierwszą regenerację.

READ  Microsoft naprawia irytujący błąd układu aplikacji w systemie Windows 10

Na lądzie jeżowce przemieszczają się w kierunku najbliższego źródła wody, ponieważ umierają z wody po 5 minutach. W przeciwieństwie do ryb, delfinów i kałamarnic jeżowce nie giną na lądzie podczas deszczu lub burzy.

Edukacja

Jeżowce można prowadzić i podnosić za pomocą wiader z tropikalnymi rybami. Po odrodzeniu rodzi się mały jeżowiec, który traci 1-7 PD dla gracza. Pomiędzy czasem rozmnażania występuje 5-minutowy okres odnowienia.

Młody jeż morski losowo odziedziczy kolor jednego z rodziców, chociaż istnieje 1/1200 szansa, że ​​pojawi się jako rzadki niebieski wariant. Dzieci podążą za dorosłym jeżowcem i dorosną do dorosłości w ciągu 20 minut, chociaż wzrost można przyspieszyć za pomocą wiader z tropikalnymi rybami, a każde użycie skraca pozostały czas wzrostu o 10%.