Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Genshin Impact ujawnia oficjalne spojrzenie na Fontaine’a w nowym zwiastunie

Genshin Impact ujawnia oficjalne spojrzenie na Fontaine’a w nowym zwiastunie

Koniec transmisji na żywo Genshin Impact 3.7 przyniósł ciekawy zwiastun: spojrzenie na Fontaine’a. Wielu podróżników z niecierpliwością czekało na jakiekolwiek wieści na ten temat, więc obejrzenie zwiastuna na ten temat było nie lada gratką. Czytelnicy, którzy nie widzieli zwiastuna, mogą znaleźć pełny klip w następnej sekcji tego artykułu.

Warto odnotować, że Fontaine ma obecnie pojawić się w Genshin Impact 4.0. Dlatego podróżni nie powinni spodziewać się, że zobaczą go w wersji 3.7 lub 3.8. Poniższy zwiastun mocno sugeruje, że gracz może eksplorować niektóre podwodne części nowego obszaru.


Genshin Impact drażni podwodną rozgrywkę i mechanikę na pierwszy rzut oka na Fontaine

Teaser zaczyna się od tego, że kamera znajduje się pod wodą, gdy przesuwa się przez wodorosty i ryby pływające wokół. Około 11 sekundy widzowie mogą zobaczyć, jak eter płynie na nieznane terytorium. Chociaż w zwiastunie niewiele się dzieje, jest kilka ciekawych rzeczy, o których warto wspomnieć:

  • świecąca ryba: Wokół 10-sekundowego znaku znajduje się kilka świecących ryb, co może oznaczać, że gracz może z nimi wchodzić w interakcje.
  • Obiekty, które mogą wchodzić w interakcję z nutą: Miejsce obok tych ryb również się zapala, wskazując, że podróżnik mógłby coś tam zrobić. Powyżej pokazano niektóre symbole ósemek.
  • nowa ryba: Niektóre z pokazanych tutaj ryb mogą być zebrane przez gracza.
  • Nurkowanie: Nurkowanie ma być w dużej mierze nową mechaniką rozgrywki. Pozycja Eteru na ekranie wskazuje, że znajduje się on pod wodą, a nie nad nią. Warto zaznaczyć, że niektóre przecieki Genshin Impact 4.0 wspominały już o nurkowaniu.
  • metalowy korpus: W odległości, na jaką przepływa eter, wyrzucane są metalowe obiekty w kształcie kopuły. Jego cel jest obecnie nieznany, ale może to być ważne miejsce.
  • Wiele szczegółów: W tym zwiastunie widać wiele rzeczy, które wskazywałyby, że gracz powinien mieć możliwość odwiedzenia tego obszaru, ponieważ sam zwiastun wymagałby wiele wysiłku.
READ  Cotygodniowa ankieta: Czy Motorola Razr 40 Ultra (Razr+) i Razr 40 są dla Ciebie odpowiednie?

Niestety to wszystko, co do tej pory zostało oficjalnie ujawnione. Niedawno pojawiło się również kilka nowych przecieków Fontaine, ale ten artykuł skupi się na razie tylko na oficjalnych potwierdzeniach.


Charlotte to postać z Fontaine’a

Zrzut ekranu oficjalnego formularza nowej postaci (zdjęcie za pośrednictwem HoYoverse)

Charlotte jest jedną z nowych NPC, która mogła przykuć uwagę niektórych podróżników. Jest reporterką z Fontaine pracującą dla The Streambird, która otworzyła Genshin Impact 3.7 Livestream. Charlotte weźmie udział w głównym wydarzeniu, ponieważ ma za zadanie relacjonować Grand Prix Króla Inwokacji.

Czytelnicy, którzy chcą dowiedzieć się więcej o tej postaci, mogą obejrzeć transmisję na żywo Genshin Impact 3.7, ponieważ jest ona jednym z głównych gospodarzy, który regularnie przemawia przez cały początek transmisji. Yoimiya zastępuje ją jako jeden z zaproszonych mówców w odcinku specjalnym o 13:20.

Charlotte powraca jako gospodarz około 31:50 części transmisji na żywo. Po tym, jak wszyscy przestali się żegnać w tym momencie, następuje wspomniane objawienie Fontaine’a. Może minąć trochę czasu, zanim miHoYo ogłosi coś nowego w okolicy, więc podróżni powinni cieszyć się aktualnymi wiadomościami do tego czasu.

edytowany przez
Sejo Samuel Paul