Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

„Szalona” funkcja bezpieczeństwa nowego telefonu

„Szalona” funkcja bezpieczeństwa nowego telefonu

Najnowszy telefon od Google ma funkcję bezpieczeństwa, która radzi sobie z nieznanymi numerami. Dlaczego nikt wcześniej o tym nie pomyślał?

Google Sundar Pichai ujawnił w tym tygodniu swoją nową wyszukiwarkę AI. Kristen Russo z FOX 5 NY omawia nową funkcję wyszukiwania.

Podczas konferencji Google I/O firma Google właśnie ogłosiła kilka ekscytujących nowych produktów.

Nie tylko wkrótce zobaczymy tablet Pixel, ale nowy smartfon Google Pixel 7a jest już dostępny w Australii, a ja mam wczesny dostęp do urządzenia przez ostatni tydzień.

Wyrzucenie z pudełka

W Australii Pixel 7a jest dostępny w trzech kolorach: Charcoal, Snow i Sea. Chciałem sprawdzić kolor morza, piękny błękitny. Mam jednak klasyczny kolor grafitowy, czyli szykowny, ciemnoszary.

Telefon wygląda i czuje się luksusowo, ale natychmiast zbiera odciski palców, a nawet okruchy i kurz, ale można go łatwo wyczyścić, pocierając koszulę. Ponadto, z prawie identycznym projektem jak kilka ostatnich telefonów Pixel, muszę zauważyć, że nadal jest bardzo śliski, a jeśli jestem niezdarny, ten telefon jest koniecznością, aby umieścić go w etui.

W pudełku znajduje się Google Pixel 7a, kabel do ładowania USB-C na USB-C, adapter USB-C na USB-A, narzędzie do symulacji i trochę dokumentacji. Po włączeniu telefonu zostaniesz powitany przez 6,1-calowy wyświetlacz FHD+ OLED, który ma teraz o 25 procent większą jasność i płynny wyświetlacz 90 Hz.

Ten artykuł zawiera funkcje, które są dostępne tylko w wersji internetowej, zabierz mnie tam

Nadal jest nieco rozpoznawalny z telefonów premium o wyższych rozdzielczościach, ale co ważniejsze, ekran jest płynny, a jego oprogramowanie szybkie. Jest to prawdopodobnie spowodowane włączeniem potężnego układu Google Tensor G2 firmy Google, który zapewnia również funkcje takie jak „Clear Calling”, które poprawiają zrozumiałość wszystkich głosów w rozmowach telefonicznych poprzez odfiltrowanie szumów tła. Oprócz odblokowywania odciskiem palca, po raz pierwszy w telefonie z serii A wbudowano także funkcję rozpoznawania twarzy.

READ  Dlaczego nie kupię platformy do importowania Steam w Australii?

Cechy

Ponadto ten telefon ma szaloną funkcję o nazwie „Ekran połączeń”, w której Asystent Google może odbierać nieznane numery i odfiltrowywać dzwoniących spam, zadając pytania o to, kto dzwoni, aby ustalić, czy to spam, czy legalny rozmówca. Niesamowite, prawda?

Byłem również pod wrażeniem, że telefon obsługuje teraz ładowanie bezprzewodowe, co jest zwykle cechą telefonów premium. Z drugiej strony możesz go nie potrzebować, ponieważ bateria telefonu może wytrzymać do 72 godzin przy włączonym trybie oszczędzania baterii.

Asystent Google może odbierać nieznane numery i odfiltrowywać niechcianych rozmówców, zadając pytania. Zdjęcie: Elly Niesamowite

Aparat i sztuczna inteligencja

Oprócz wyżej wymienionych aparatów, Pixel 7a jest wyposażony w kilka niesamowitych funkcji sztucznej inteligencji — takich jak nowa funkcja Photo Unblur ogłoszona dla Pixel 7 i Pixel 7 Pro, która pozwala robić zdjęcia, a następnie je wyostrzać. Działa to nawet w przypadku zdjęć zrobionych innymi telefonami.

Ponadto urządzenie ma słynną funkcję Google Magic Eraser, która umożliwia użytkownikom usuwanie niechcianych obiektów i obiektów z tła zdjęć.

Uwielbiam też to, że Google Pixel 7a jest bardziej integracyjny i sprawiedliwy dla osób kolorowych ze względu na funkcję True Tone w aparacie, która pomaga dokładniej uchwycić wszystkie odcienie skóry. Dostępna jest również funkcja długiego czasu naświetlania, która umożliwi użytkownikom robienie bardziej dramatycznych zdjęć z rozmyciem ruchu.

To może być idealny smartfon dla Ciebie. Zdjęcie: Elly Niesamowite

Czy powinieneś to kupić?

Biorąc to wszystko pod uwagę, możesz nawet uzyskać zabezpieczenia Google Titan M2, dla lepszego bezpieczeństwa i prywatności. Ponadto uzyskasz dostęp do VPN przez Google One za darmo i bez konieczności posiadania członkostwa premium.

Ogólnie rzecz biorąc, myślę, że Google Pixel 7a ma doskonałą wartość, zwłaszcza dlatego, że ma wiele funkcji z droższym Google Pixel 7, a jednocześnie ma znacznie niższą cenę 749 USD. To niesamowicie wydajny i przyciągający wzrok telefon, a jeśli kochasz ekosystem Google, może to być idealny smartfon dla Ciebie.

READ  Ludwig nie zakończy swojej transmisji, dopóki nie pokona Elden Ring

Elly Awesome, australijska vlogerka zajmująca się technologią i stylem życia | @pracownik | youtube