Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

George Santos: praca republikańskiego polityka, żydowskie pochodzenie, wykształcenie, wątpliwa atrakcyjność

George Santos: praca republikańskiego polityka, żydowskie pochodzenie, wykształcenie, wątpliwa atrakcyjność

George Santos wygrał w tym roku wybory do reprezentowania dzielnicy Nowego Jorku. To była łagodna niespodzianka i pomogła Republikanom odzyskać kontrolę nad Izbą. Ale teraz cały jego świat się wali.

Raport bombowy wg The New York Times Zadaje natarczywe pytania o wszystko, począwszy od historii pracy, CV, wykształcenia, kontaktów biznesowych, płci, a nawet rzekomego żydowskiego pochodzenia.

Pierwszy Brazylijczyk-Amerykanin wybrany do Kongresu – a także pierwszy jawnie homoseksualny republikanin niebędący urzędnikiem – Santos twierdził, że rodzice jego matki byli ukraińskimi Żydami, którzy uciekli przed Holokaustem.

Teraz wydaje się, że jego biografia jest w dużej mierze fikcją.

Chcesz przesyłać strumieniowo swoje wiadomości? Flash umożliwia przesyłanie strumieniowe ponad 25 kanałów informacyjnych w jednym miejscu. Jesteś nowy we Flashu? Wypróbuj 1 miesiąc za darmo. Oferta jest dostępna tylko przez ograniczony czas>

Santos twierdził, że wyskoczył z publicznej uczelni w Nowym Jorku, aby zostać „doświadczonym finansistą i inwestorem z Wall Street”.

W swoim CV wymienił Citigroup i Goldman Sachs, ale po skontaktowaniu się z nim czasyFirmy z Wall Street twierdziły, że nie mają żadnych informacji o tym, że tam pracował.

Baruch College, który rzekomo ukończył w 2010 roku, nie miał żadnej wzmianki o tym, by ktokolwiek o jego nazwisku i dacie urodzenia ukończył studia w tym roku.

Twierdził również, że założył grupę ratowania zwierząt, Friends of Pets United, a nawet twierdził, że jest to zwolnienie podatkowe, ale urząd skarbowy nie był w stanie zlokalizować zapisów organizacji charytatywnej.

Santos twierdził również, że ma portfel nieruchomości obejmujący 13 nieruchomości. Jeszcze nie ujawniono – i czasy Nie mógł znaleźć żadnego ze swoich rzeczy.

Santos mógł mieć problemy prawne w kraju swoich rodziców, ponieważ brazylijskie akta sądowe pokazują, że ukradł książeczkę czekową mężczyzny, którym opiekowała się jego matka, i użył jej do dokonania oszukańczych zakupów, w tym pary butów.

READ  Scott Morrison zaprzecza komentarzom Bidena na temat tego, czy Francuzi zostali poinformowani o Okosie | Wiadomości z Australii

Według niego mógł też kłamać na temat swojego żydowskiego pochodzenia prostożydowska publikacja z siedzibą w Nowym Jorku.

Portal twierdził, że Santos kłamał na temat dziadków uciekających przed prześladowaniami antyżydowskimi podczas II wojny światowej.

Zdjęcia byłej żony

Otwarcie homoseksualny pan Santos mieszka ze swoim mężem farmaceutą i czterema psami na Long Island.

Ale strona internetowa Codzienna Bestia Raporty wskazują, że Santos był wcześniej żonaty – z kobietą – i skończyło się to zaledwie 12 dni przed rozpoczęciem jego pierwszej kampanii w Kongresie w 2019 roku.

the codzienna poczta Kobieta została zidentyfikowana jako Uadla Vieira, pochodząca z Brazylii, i odkryto jej zdjęcie.

Pan Santos odpowiedział na zarzuty dotyczące bomby Krótkie oświadczenie na TwitterzeObiecuje opowiedzieć swoją historię… w przyszłym tygodniu.

„Dla ludzi [New York’s 3rd congressional district] Mam swoją historię do opowiedzenia i zostanie ona opowiedziana w przyszłym tygodniu” – napisał.

„Chcę wszystkich zapewnić, że odpowiem na wasze pytania i pozostanę zaangażowany w osiąganie wyników, o które walczyłem: bezpieczeństwo publiczne, inflacja, edukacja i nie tylko. Wesołych Świąt wszystkim!”

Jego obietnica odpowiedzi na szkodliwe zarzuty „w przyszłym tygodniu” była szeroko wyśmiewana w mediach społecznościowych.