Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

GHD Duet Style Hot Air Styler przekształca włosy z mokrych w suche bez żadnych uszkodzeń

Jednym z minusów stylizacji włosów jest czas, jaki może to zająć.

Najpierw musisz wysuszyć włosy suszarką do włosów, a następnie albo chwycić szczotkę do włosów i rozpocząć stylizację, albo sięgnąć po drugie gorące narzędzie.

ale teraz ghd wypuściło przełomowe nowe narzędzie do włosów – Trwa dziewięć lat, nie mniej – co oznacza, że ​​włosy można suszyć i stylizować za jednym razem.

Po wypróbowaniu byłem zachwycony (gra słów nie była zamierzona) tym, jak dobrze było.

JAKI JEST WZÓR GHD DUET?

Za 595 USD Styl duetu ghd 304 USD taniej niż Airwrap i stylizuje włosy od mokrych do suchych bez smażenia włosów w tym procesie.

Jednak na tym podobieństwa się kończą – tzw Styl duetu ghd Ma wentylator wbudowany w płytki, którym przedmuchujesz sekcje włosów, aby uzyskać łatwą, przyjazną dla salonu suszarkę.

Po wysuszeniu włosów możesz przełączyć się w tryb Shine Shot, który wyłącza wentylator i podgrzewa płytki, umożliwiając ułożenie włosów w celu uzyskania idealnego ujęcia.

Styl duetu ghd to nasza największa jak dotąd innowacja — nasza pierwsza lokówka typu „dwa w jednym”, która przekształca włosy z mokrych w stylizowane, bez uszkodzeń termicznych wykrytych po czterech przejściach w trybie mokrym w celu ułożenia w porównaniu z włosami naturalnie suszonymi”, dyrektor ds. edukacji GHD w Australii i Nowozelandzka Hayley Pullen powiedziała news.com.au.

styl duetu Przeszła szeroko zakrojone testy i nie wykazała żadnych uszkodzeń po 100 zastosowaniach, przy czym każda część włosów przechodziła cztery przejścia w trybie mokrym w celu ułożenia.

Posługuje się metodą binarną ghdRewolucyjna technologia fuzji powietrznej, wykorzystująca to, co najlepsze Suszarka do włosów Helios I Platyna + Stylizator. ”

Jak działa GHD DUET STYLE?

the Styl duetu ghd Zawiera pięć unikalnych elementów, które „łączą w sobie to, co najlepsze z obu ghdHayley wyjaśnia techniki suszenia i stylizacji.

Obejmują one specjalną konstrukcję filtra powietrza, która „pozwala na wciągnięcie maksymalnego przepływu powietrza do lokówki na gorące powietrze, zapewniając wysoką wydajność” – mówi.

READ  John Farnam w szpitalu po zdiagnozowaniu raka

Wykorzystuje wewnętrzną aerodynamikę – „niestandardowy silnik wentylatora” i „bezszczotkowy silnik prądu stałego”, aby zapewnić „dokładną prędkość powietrza przy niskich turbulencjach i niskim poziomie hałasu”.

Działa dzięki temu, co ghd nazywa „rewolucyjną komorą suszenia” i czterem sprytnie zaprojektowanym panelom, które ją tworzą Styl duetu ghd.

„Zapewnia to doskonały przepływ powietrza przez fachowo zaprojektowaną kratkę powietrzną o strukturze plastra miodu, która działa w synergii z inteligentnymi płytkami niskotemperaturowymi, aby jednocześnie skutecznie suszyć i stylizować włosy” — powiedział Hailey.

Kostki do stylizacji zostały zaprojektowane tak, aby utrzymać włosy do 48 godzin „bez uszkodzeń, skwierczenia lub pieczenia”, a wszystko to „z poszanowaniem naturalnego nawilżenia włosów”, mówi.

the Styl duetu ghd Dba również o jedną z najbardziej wrażliwych części włosów – cebulki.

„Specjalnie zaprojektowana uszczelka koncentruje przepływ powietrza wewnątrz komory i kieruje go na zewnątrz przez otwory do suszenia korzeni o fachowo ustawionych kątach, w temperaturze 90°C, aby zapewnić optymalną wydajność suszenia korzeni bez ekstremalnego ciepła” — powiedział Haley.

STYL GHD DUET, GHD, 595 USD

Kupuj tutaj

Jakie fryzury możesz stworzyć za pomocą stylu GHD DUET?

Styl duetu ghd Jest przeznaczona do gładkich, gładkich włosów, ale w trybie błyszczącego ujęcia doświadczeni użytkownicy mogą tworzyć luźne loki, używając stylu duetu w taki sam sposób, jak zwykłe włosy” – powiedziała Hailey.

„Patrząc na naczynia są szersze niż są Styl duetu ghdBędziesz w stanie uzyskać luźne loki podobne do ghd max.

Aby uzyskać najlepsze rezultaty, użytkownikom zaleca się suszenie i modelowanie włosów w mniejszych sekcjach, co daje styler z grzebieniem Owalna szczotka do opatrunków GHD.

„Kluczem jest utrzymanie napięcia włosów podczas suszenia i układania ich w kręcone lub teksturowane. Sparuj cewkę styl duetu Z Stylowy nowy olej do szprych firmy ghd Dla gładkiej, jedwabistej i pozbawionej puszenia się stylizacji. ”

JAK WYKORZYSTAĆ WZÓR GHD DUET?

Podczas próby pliku Styl duetu ghd Uważam, że jest łatwy w użyciu — po prostu podziel włosy na sekcje i przesuń przycisk w górę, dając wentylatorowi kilka sekund na włączenie go, zanim zacznie przesuwać włosy od nasady aż po końce.

READ  Świetny film o napadzie, a nie świetny ptak?

Po wyschnięciu włosów wystarczy przytrzymać przycisk trybu Shine Shot przez cztery sekundy, aż wentylator suszący zatrzyma się, a płytki się nagrzeją. Następnie możesz go używać tak, jak chcesz Klasyczna prostownica do włosów GHD.

Sędzia stylu GHD DUET

Więc naprawdę, naprawdę kocham Styl duetu ghd Z dwóch powodów. Po pierwsze bardzo szybko suszy włosy, znacznie szybciej niż zwykła suszarka (moim zdaniem) szybciej niż Airwrap. Po drugie, jest bardzo prosty w obsłudze, nie wymaga nawet czytania instrukcji obsługi.

Po umyciu włosów (na razie używam go i uwielbiam Szampon do włosów gładkich Ouai I klimatyzator30 $ za sztukę w NET-A-PORTER) Zawinąłem go w ręcznik na 10 minut, podczas gdy robiłem makijaż.

Twoje włosy powinny być wysuszone ręcznikiem (inaczej nie kapiącą wodą), aby to zrobić Styl duetu ghd Do pracy po szybkim mocowaniu się z końcówkami ręcznika, podzieliłam włosy na pół, a następnie na trzy sekcje z każdej strony.

Po nałożeniu dużej ilości środka chroniącego przed wysoką temperaturą (Spray chroniący przed wysoką temperaturą ghd Bodyguard, 37 USD w ghd) Ułożyłem włosy najpierw prawą stroną i przesunąłem płytki od nasady po końce około dwa do trzech razy, zanim każda sekcja wyschła.

Musisz zatrzymać się i przytrzymać go trochę u nasady, ale ogólnie byłem pod wrażeniem tego, jak szybko wysuszyło moje włosy.

Po przejściu przez prawy bok w ciągu pięciu minut, przesunąłem się w lewo, powtarzając ten proces. Zanim wysuszyłam włosy, byłam już pod wrażeniem rezultatów — nie było puszenia się ani puszenia, a moje włosy wyglądały tak zdrowo.

Przełączyłem się na tryb błyszczącego zdjęcia i przepuściłem go przez każdą oddzielną sekcję, przesuwając klapki na moich końcach, aby uzyskać bardziej elegancki wygląd.

Wszystko to zajęło 15-20 minut, a rezultatem są jedwabiście gładkie, suche włosy bez puszenia się. Byłem ponad księżycem.

READ  James Weir podsumowuje Big Brother VIP: żenujące zakończenie Meghan Markle

Jak styl duetu wypada w porównaniu z kopertą powietrzną?

ostatni rok Wypróbowałem Dyson Airwrap drugiej generacji I był pod wrażeniem tego, jak łatwo można było wykonać sprężysty wybuch (oczywiście, gdy już nauczyłeś się, jak to działa).

Jednak Moje cienkie włosy nie trzymają stylów Airwrap tak długo, jak zgłaszali inni użytkownicy A za 899 USD jest to najdroższe narzędzie do stylizacji na gorąco na rynku.

Przez projekt Styl duetu ghd Zapewnia gładkie, proste suszenie, a używanie płytek oznacza po prostu, że jesteś ograniczony do stylów, które możesz z nimi stworzyć.

Ale styl duetu Łatwiejsze w użyciu, a moje włosy wyglądały i czuły się lepiej, a wszystko to w krótszym czasie.

Jeśli masz włosy, które dobrze komponują się ze stylami i potrzebujesz narzędzia, które może zapewnić różnorodny wygląd, zainwestowałbym w Airwrap.

Z drugiej strony, jeśli szukasz stylowej suszarki do włosów z nieco większym budżetem, ta jest dla Ciebie Styl duetu ghd To strzał w dziesiątkę – to świetna wartość za to, co zasadniczo jest suszarką do włosów i prostownicą w jednym.

Chcesz więcej treści poetyckich? Czytać Twoja szczera recenzja Airwrap jest tutajPlus Irytujący problem To zainspirowało założyciela Mermade Hair do stworzenia najlepiej sprzedającego się produktu marki.

Jeśli chcesz uzyskać zuchwałą zniżkę w następnym sklepie, przejdź do kasy News.com.au kupony Z kodami rabatowymi dla głównych marek, takich jak Adore Beauty i Sephora.

Zarejestruj się w końcu Najlepszy biuletyn jest tutaj Najnowsze informacje o zakupach i wyprzedażach.

Hannah PaynePisarz e-commerce

Hannah Payne jest starszą pisarką zajmującą się e-commerce w najlepszym wydaniu. Doświadczona dziennikarka zajmująca się stylem życia, dołączyła do zespołu news.com.au w 2018 roku. Pisała dla niektórych z największych australijskich nagłówków i zajmowała się wszystkim, od urody i mody po zdrowie – co tylko chcesz, ona to napisała. Hannah z pasją szuka odpowiedniego produktu w odpowiedniej cenie i wierzy, że dobra pielęgnacja skóry i dobra odzież nie muszą kosztować fortuny.