Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Girteka rozbudowuje swoją bazę transportową w Polsce, aby być bliżej klientów

Kirtega, największa w Europie firma transportowa oparta na aktywach, ma zamiar otworzyć największą platformę transportową w historii firmy. Nowa lokalizacja, zlokalizowana w Polsce, będzie drugą bazą transportową firmy w Polsce, co pomoże Kirtece lepiej obsługiwać swoich klientów. W ramach wsparcia nowego zakładu, który ma już ponad 2000 ciężarówek, planuje zatrudnić w przyszłym roku ponad 5000 nowych pracowników, głównie nowych kierowców, ale także techników i administratorów transportu, zwłaszcza specjalistów ds. finansów i personelu. W ciągu pięciu lat firma planuje zainwestować co najmniej pięć milionów euro w wyposażenie i utrzymanie nowej lokalizacji.

„Cieszymy się, że możemy otworzyć nową, nowoczesną platformę transportową, która przyczyni się do stania się otwartym pierwszym wyborem dla naszych klientów i naszych pracowników, ponieważ nowa strona da nam silny dodatkowy bodziec do świadczenia naszych usług. Ponadto nowy transport Platforma pozwoli nam zredukować emisję dwutlenku węgla i przyczynić się do bezpieczeństwa ruchu drogowego w dłuższej perspektywie.” „Znacznie zmniejszymy „puste kilometry” – powiedział Mintagos Paulaskas, dyrektor generalny Girtega Transport.

Kirtega świętuje otwarcie 2000 ciężarówek w Polsce, otwierając nową bazę transportową. Dlatego firma aktywnie prowadzi rekrutację, aby osiągnąć ambitny cel, jakim jest sprowadzenie ponad 8000 kierowców do końca 2022 roku. Nie mniej ważne, firma zatrudnia techników transportowych z różnym doświadczeniem i wiedzą. Przy co najmniej 450 osobach. Firma twierdzi, że szczególnie potrzebna jest różnorodna kadra kierownicza, kadra i finansiści.

„Z niecierpliwością czekamy na stworzenie dużej liczby nowych miejsc pracy, które prawdopodobnie zapewnią najlepsze możliwe warunki pracy. Wyposażona w najnowocześniejsze technologie chroniące zarówno bezpieczeństwo na drodze, jak i komfort jazdy, nowa flota pozwala naszej firmie zająć pozycję lidera na rynku transportowym. Z dumą możemy również powiedzieć, że około czterech na pięciu kierowców poleca Kirdekę jako pracodawcę swoim znajomym. Ponieważ nowy obiekt będzie miał również osobną jednostkę administracyjną, liczącą co najmniej dwieście osób, bez wątpienia poszukujemy kilku fachowców od usług transportowych, którzy zostaną zaproszeni do pracy z ich rodzinami.

READ  Wojna na Ukrainie skłania UE do złagodzenia napięć związanych z polskimi rządami Komisja Europejska

Według Kirteki od samego początku kierowcy i wszyscy pracownicy mogą korzystać z osobnego banku, fryzjera, gabinetu lekarskiego, prysznica i innych usług.

Nowy plac transportowy Girteki znajduje się w kompleksie Droga Poznańska, Polska. Jest 17 razy większa niż inna baza transportowa Kirteka zlokalizowana w Polsce, Bosnan, a także większa pod względem wielkości i pojemności w porównaniu do innych baz transportowych Kirteka działających w Kirteka i Wilnie na Litwie oraz Smoleńsku w Rosji.

Girteka ogłosiła niedawno swoje ambitne plany, aby do 2026 roku stać się jedną z dziesięciu największych firm logistycznych w Europie poprzez podwojenie przychodów ze sprzedaży do jakości – tworząc lepsze doświadczenie zawodowe dla swoich pracowników, zrównoważone procesy, cyfryzację i nie tylko. Zgodnie z najwyższym poziomem w branży. Otwarcie nowej platformy transportowej to jeden z pierwszych kroków do osiągnięcia tego celu.

Po więcej informacji:
Korneliusz dookoła
Kirteka Logistyka
Telefon: +370 638 36 144
E-mail: [email protected]
www.girteka.eu