Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Google wycofuje subskrypcję Pixel Pass, która łączy telefony i usługi

Google wycofuje subskrypcję Pixel Pass, która łączy telefony i usługi

Kredyty obrazkowe: Google

Google wycofuje usługę subskrypcji Pixel Pass, która umożliwiała otrzymanie telefonu Pixel w pakiecie z usługami premium, takimi jak YouTube Premium, Google Play Pass i YouTube Premium, za miesięczną opłatą.

Spółka podała na swojej stronie internetowej Strona wsparcia – Zostało to zauważone jako pierwsze 9to5Google – Przestanie oferować zakupy i odnowienia Pixel Pass. Powód zaprzestania świadczenia usługi podany przez firmę był ogólny i nie zawierał zbyt wielu wyjaśnień.

„Oferujemy najlepszą jakość naszych produktów sprzętowych i dajemy użytkownikom elastyczność w zakupie preferowanych usług. Stale oceniamy oferty na podstawie opinii klientów i zapewniamy im różne sposoby dostępu do tego, co najlepsze w ofercie Google.

Google po raz pierwszy uruchomiło Pixel Pass w 2021 r. wraz z premierą Pixela 6. W tamtym czasie Google pobierał opłatę w wysokości 45 dolarów miesięcznie za Pixel 6 i 55 dolarów miesięcznie za Pixel 6 Pro z dostępem do takich usług jak 200 GB przestrzeni dyskowej w Google One, Google Play Pass na gry i aplikacje premium oraz YouTube Premium.

Dotychczasowa grupa abonentów będzie mogła nadal korzystać z Pixel Pass przez dwa lata od dnia wykupienia abonamentu. Zgodnie ze stroną pomocy technicznej opublikuj informację, że mogą uaktualnić swoje urządzenie Pixel i uzyskać zniżkę w wysokości 100 USD. Firma podała, że ​​po wygaśnięciu okresu subskrypcji Pixel Pass subskrypcje usług Google „będą automatycznie odnawiane po obniżonej cenie”, ale nie wyjaśniła kosztu całego pakietu.

Warto zauważyć, że Google nie oferował Pixela 7a ani Pixela Folda z Pixel Pass. Firma nie rozszerzyła także swojej usługi subskrypcyjnej na regiony poza Stanami Zjednoczonymi

READ  Rzut oka na Samsung Unpacked ujawnia, że ​​Galaxy S22 Ultra może zastąpić Note’a