Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Zaznacz w kalendarzu: ujawniono datę wydarzenia Google Pixel 8

W środę Google rozesłał zaproszenia na wydarzenie, które odbędzie się 4 października, podczas którego zaprezentowane zostanie najnowsze dodatki do swojej „lini urządzeń Pixel”. Wydarzenie „Made by Google” odbędzie się osobiście w Nowym Jorku o godzinie 10:00 czasu wschodniego.

Chociaż Google nie wspomniało o żadnych konkretnych urządzeniach, oczekuje się, że wydarzenie obejmie odsłonięcie Pixela 8 i Pixela 8 Pro. Od 2016 roku Google wypuszcza na rynek telefon Pixel nowej generacji każdej jesieni.

Zobacz też: Najlepszy telefon z Androidem w 2023 roku

Zaproszenia nie ujawniły żadnych szczegółów, ale krążą już pogłoski na temat oczekiwanego składu Pixela 8. Telefony mogą mieć ulepszony aparat o ultrarozdzielczości, a Google może dodać do swojego systemu aparatów nowe funkcje oparte na sztucznej inteligencji. W telefonach prawdopodobnie zostaną wprowadzone pewne poprawki w wyświetlaczu i wyglądzie, ale oczekuje się, że zmiany będą niewielkie.

Jedna z ciekawszych plotek głosi, że Pixel 8 Pro może zawierać funkcję bezdotykowego termometru, za pomocą której można określić, czy masz gorączkę.

Niewykluczone też, że Google wykorzysta to wydarzenie do zaprezentowania Pixel Watch 2, czyli kolejnej generacji swojego smartwatcha. Plotki głoszą, że zegarek będzie miał dłuższą żywotność baterii i nowe funkcje monitorowania stanu zdrowia.

Oferta Google Pixel 7 została dobrze przyjęta, a niedrogie Pixel 7 Pro i Pixel 7A znalazły się na liście najlepszych telefonów roku 2023 magazynu CNET. Na początku tego roku Google wypuściło także swój pierwszy składany telefon – Pixel Fold. Ekspert ds. telefonów CNET, Lisa Eadicicco, twierdzi, że Google może potrzebować kilku znaczących ulepszeń, aby Pixel 8 wyróżniał się na tle innych telefonów firmy.

Zaproszenia Google nadeszły zaledwie dzień po ustaleniu przez Apple daty prezentacji iPhone’a 15, która odbędzie się 12 września w siedzibie firmy w Apple Park w Cupertino w Kalifornii.

READ  Nowa aktualizacja strachu Metroid została wydana, dodając wiele trybów Boss Rush