Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Gorący różowy telefon Barbie pojawi się w prawdziwym świecie tego lata

Jeśli zastanawiasz się, kiedy marki w końcu przestaną zarabiać na szaleństwie na temat Barbie, odpowiedź brzmi: w ten czy inny sposób: jeszcze nie. HMD (lub Human Mobile Devices), która od kilku lat produkuje telefony Nokia, ogłosiła na MWC, że nawiązała współpracę z firmą Mattel w celu oficjalnej premiery telefonu Barbie Flip Phone tego lata. Będzie oczywiście różowo, z odrobiną „blasku”.

Estetycznie wygląda bardzo podobnie do oryginalnej jasnoróżowej Motoroli Razr. Ale mimo że ostatecznie został ponownie uruchomiony jako smartfon w epoce nowoczesnych urządzeń składanych, telefon Barbie sprawia, że ​​wszystko jest całkiem proste. Będzie to telefon z funkcjami, a nie smartfon, a HMD będzie go promować jako akcesorium nastawione na „styl, nostalgię i bardzo potrzebny cyfrowy detoks”. HMD nie ujawniło jeszcze zbyt wiele na ten temat, np. cen ani rzeczywistych zdjęć, ale firma twierdzi, że planuje zaprezentować telefon Barbie Flip Phone na MWC, więc prawdopodobnie zobaczymy go więcej w miarę upływu tygodnia.

Większość ludzi może nie jest jeszcze gotowa na całkowitą rezygnację ze smartfonów, ale jeśli szukasz nagrywarki, jest to prawdopodobnie jeden z najlepszych telefonów, jakie możesz dostać.

Barbie leży na stole piknikowym z plastikowym psem przed sobą i różowym telefonem z klapką otwartym na boku.Barbie leży na stole piknikowym z plastikowym psem przed sobą i różowym telefonem z klapką otwartym na boku.

Barbie leży na stole piknikowym z plastikowym psem przed sobą i różowym telefonem z klapką otwartym na boku. (HMD)

Śledź na żywo wszystkie aktualności z MWC 2024 Tutaj!

READ  TAG Heuer świętuje 60-lecie Carrery nowymi modelami Date o średnicy 36 mm