Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Podsumowanie tygodnia: Huawei P80, P70 Zoom, aparat Mate 70 kontra iPhone 16, Nvidia i nie tylko

Podsumowanie tygodnia: Huawei P80, P70 Zoom, aparat Mate 70 kontra iPhone 16, Nvidia i nie tylko

To cotygodniowe podsumowanie skupia się na przyszłorocznym sensorze aparatu Huawei z serii P80, aparacie peryskopowym z serii P70 oraz dacie ich premiery. Obejmuje pojemność magazynową serii Huawei Mate 70, wydajność chipsetu i konkurencję z serią iPhone 16 jeszcze w tym roku. Poniższe podsumowanie obejmuje ujawnienia Huawei Pocket 2 i Enjoy 70z. Jest więcej do odkrycia.

zeszyt:

Tipper z Weibo mówi, że Huawei pracuje teraz nad nowym MateBookiem Ta funkcja została wprowadzona rok temu i umożliwia szybkie połączenie bezprzewodowe przy niskim zużyciu energii.

Huawei P80:

Chociaż Huawei ma przed sobą cały rok z dwiema dużymi premierami, w tym tygodniu pojawiły się także pogłoski o P80. Z przecieku na Weibo wynika, że ​​firma może wyposażyć serię Huawei P80 w 1-calowy czujnik aparatu OV50X.

Huawei zwykle wypuszcza swoje telefony z serii P w pierwszej połowie roku. Podobnie P80 mógłby zostać wypuszczony na rynek w tym samym oknie startowym w 2025 roku.

Huawei P70:

Modele Huawei P70 i P70 Pro będą prawdopodobnie wyposażone w 12-megapikselowy system aparatu peryskopowego i 50-megapikselowy czujnik główny ze zmienną przysłoną. DigitalChatStation twierdzi, że wysokiej klasy model z serii P70 będzie wyposażony w 50-megapikselowy aparat peryskopowy.

Plotka o premierze sugeruje, że Huawei może ustalić datę zaprezentowania serii P70 w marcu z nowym teleobiektywem, komunikacją satelitarną i nowym designem.

Dział aparatów może również zostać wyposażony w nowy obiektyw skierowany w stronę linii z większym wybrzuszeniem tylnego aparatu z serii Huawei P60.

Huawei Mate 70:

Z nowego raportu wynika, że ​​w październiku seria Huawei Mate 70 będzie konkurencją dla iPhone'a 16. Ten scenariusz pokrywa się z zeszłym rokiem, kiedy seria Huawei Mate 60 i iPhone 15 zostały wprowadzone na rynek w październiku 2023 roku.

Huawei mógłby również zwiększyć zapasy swojego kolejnego telefonu Mate poprzez ulepszony łańcuch dostaw. Z obserwacji wynika, że ​​akcje mogą wzrosnąć o około 40-50% w porównaniu do Mate 60, ale nie ma na to oficjalnego potwierdzenia.

READ  Promocja na Złoty Tydzień na Steamie zawiera niesamowite okazje na Yakuzę, Dragon Ball Z i Persona

Nowa plotka głosi, że firma ulepszy możliwości Kirina w serii Mate 70. Może to podnieść poziom wydajności do Snapdragon 8 Gen 1, ale węzeł procesowy nie jest współdzielony.

Nowe wydania:

Huawei ujawnił to na początku tygodnia Ciesz się 70Z, budżetowy smartfon dla chińskich klientów. Ma akumulator o pojemności 6000 mAh z szybką ładowarką o mocy 22,5 W, 6,75-calowy ekran LCD, 13-megapikselowy podwójny aparat tylny i wiele innych.

Ujawniono kolejną premierę w tym tygodniu Kieszeń Huawei 2 Urządzenie składane pionowo z większym ekranem osłonowym. Zawias telefonu został ulepszony w porównaniu do poprzedniego telefonu i dodano nowe opcje kolorystyczne. Posiada poczwórny system tylnych kamer z głównym czujnikiem XMAGE o rozdzielczości 50 MP.

nowy Ładowarka bezprzewodowa o maksymalnej mocy 80W Został wprowadzony na rynek przez firmę Huawei, która zapewnia ultraszybkie ładowanie obsługiwanych urządzeń. Po raz pierwszy Huawei osiągnął wysoką pojemność ładowania w akcesoriach do ładowania bezprzewodowego.

sztuczna inteligencja:

Największy na świecie dostawca chipów AI – stwierdziła Nvidia Według zgłoszenia złożonego w amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) Huawei jest jednym z głównych konkurentów w branży chipów sztucznej inteligencji.

projekt:

Huawei wypuścił niedawno nowy dysk SSD eKitStor Xtreme 200 z pamięcią NVMe. Dostępne są cztery opcje pamięci masowej – 512 GB, 1 TB, 2 TB i 4 TB, odpowiednie dla platform komercyjnych i klientów korporacyjnych.

Projekt Porsche:

Długoterminowe partnerstwo między Huawei i Porsche Design, które zakończyło się w czerwcu ubiegłego roku, zostało potwierdzone przez Porsche Design w oświadczeniu dla Android Authority.

Proszę bardzo, to wszystko w tym cotygodniowym podsumowaniu. W przyszłym tygodniu przyniesiemy ci kolejny.