Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Gorman: Apple prawdopodobnie nie zorganizuje listopadowego wydarzenia; Nowy iPad Pro, większy iMac i nie tylko na drodze do 2022 r.

W tym tygodniu firma Apple oficjalnie zorganizowała Długo oczekiwane wydarzenie „Uwolnione” Przedstawienie nowych 14-calowych i 16-calowych modeli MacBooka Pro. To wydarzenie było drugim wydarzeniem Apple w ciągu wielu miesięcy, ale według nowy raportW tym roku prawdopodobnie nie zobaczymy więcej ważnych zapowiedzi produktów Apple…

W zeszłym roku Apple zorganizowało trzy oddzielne jesienne wydarzenia: jedno we wrześniu skupiło się na Apple Watch i iPadzie, jedno w październiku skupiło się na iPhonie 12 i HomePod, a jedno w październiku, aby rozpocząć przejście na Apple Silicon z nowym MacBookiem Air, MacBookiem Pro i Mac mini.

w jego najnowsze wydanie zatrudnienie wiadomościI Bloomberg Mark Gorman mówi, że „nie spodziewałby się” trzeciego wydarzenia Apple w tym roku, ani nie powinniśmy spodziewać się „żadnych innych ważnych ogłoszeń”. Podczas gdy niektóre raporty wskazują, że Apple ogłosi nowy komputer Mac mini na październikowym wydarzeniu, Gurman twierdzi, że zostanie to zapisane na 2022 rok wraz z nowym Apple Silicon iMac, nowym iPhonem SE i nowym iPadem Pro:

Nie spodziewam się trzeciego wydarzenia w tym roku ani żadnych innych ważnych ogłoszeń. Apple zorganizował w zeszłym roku trzy wydarzenia, ponieważ Covid-19 spowodował opóźnienia i zakłócenia w swoim harmonogramie. Gdyby Apple miał więcej komputerów Mac do wydania w tym roku, ogłosiliby je w zeszłym tygodniu – nawet jeśli nie zostaną wysłane do końca tego roku. W planie działania, który będzie gotowy na 2021 r., nie pozostaje nic innego. Zamiast tego poszukaj Apple Silicon iMac, nowego Maca mini, nowego iPhone’a SE i nowego iPada Pro po 2022 r.

Gurman powtarza również, że powinniśmy spodziewać się, że MacBook Air „M2” będzie miał za sześć do ośmiu miesięcy „największy przeprojektowanie od 2010 roku”. Bloomberg Wspomniałem wcześniej Że nowy MacBook Air będzie miał zwiększoną liczbę rdzeni graficznych w połączeniu z taką samą liczbą rdzeni obliczeniowych (ale szybszych) niż M1.

READ  Oferty na zewnętrzny dysk twardy w Cyberponiedziałek: czego można się spodziewać w tym roku

W przypadku iPada Pro 2022: Bloomberg Wspomniałem wcześniej w tym roku Apple opracowuje przeprojektowany model ze szklanym tyłem i bezprzewodowym ładowaniem. Zaufany analityk Ming-Chi Kuo powiedział również, że Apple planuje wprowadzić technologię mini-wyświetlacza LED do 11-calowego iPada Pro również w 2022 roku.

FTC: Używamy linków afiliacyjnych, aby zarabiać. jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej informacji o Apple: