Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

McCree nowa nazwa Overwatch BattleTag bezpłatna zmiana

ten Uwaga i obserwuj Deweloperzy Zmiana imienia McCree, który podzielił się swoim nazwiskiem z byłym deweloperem Blizzarda związanym z niesławnym „Cosby Suite” na BlizzConie. Od wtorku mistrz Cowboys Będzie znany jako Cole Cassidy.

Więcej od ForbesaUjawniono nową nazwę „Overwatch” McCree (On nie jest Joelem McCloudem)

Aby upamiętnić tę zmianę, Blizzard oferuje wszystko Uwaga i obserwuj Szansa dla graczy na bezpłatną zmianę BattleTag. Zwykle kosztuje to 10 USD.

Blizzard już umożliwił graczom zmianę swojego BattleTag raz za darmo. Ale jeśli już to zrobiłeś na swoim koncie, dostaniesz kolejną szansę na zmianę go na coś innego dzięki tej promocji, która potrwa do 5 listopada. Zmiany nazw nie będą się kumulować do wykorzystania w przyszłości, więc dla tych, którzy nie zmienili wcześniej swojego BattleTag za darmo, nadal jest to jednorazowa oferta.

Aby poprosić o zmianę nazwiska, możesz to zrobić przez Kto to jest:

Gdy Blizzard przetworzy Twoją prośbę, otrzymasz powiadomienie, ale wydawca ostrzega, że ​​może to potrwać do czterech tygodni.

Przynajmniej jest to dobre przypomnienie, że gracze, którzy huśtają się z BattleTagiem, którego już nie chcą, mogą go zmienić bez konieczności płacenia. Może to być mile widziana opcja dla graczy konsolowych, którzy połączyli swoje konto z kontem Battle.net, gdy rozgrywka międzyplatformowa rozpoczęła się od razu i nie zastanawiali się zbytnio nad swoim BattleTagiem.

Więcej od ForbesaInformacje o łatce demo Overwatch: Wzmocnieni Złomiarzy, którzy naprawdę potrafią strzelać

Tymczasem Blizzard testuje kilka zmian dla Cassidy’ego w Najnowsza łatka beta. Jego rzut bojowy przebiega w powietrzu, a Zabójcza precyzja szybciej zamyka cele. Nie ma jednak gwarancji, że te zmiany wyprowadzą go z trybu beta do gry na żywo.

READ  Fitbit Charge 5 vs Fitbit Charge 4: Co musisz wiedzieć