Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Gracz Baldur’s Gate 3 „łamie” grę niesamowitą budową mnicha

Gracz Baldur’s Gate 3 „łamie” grę niesamowitą budową mnicha

opublikowany: 2023-08-20 T00:17:42

zaktualizowane: 2023-08-20 T00:17:55

Zainspirowany piątą edycją D&D, Baldur’s Gate 3 był placem zabaw dla kreatywności od czasu swojej premiery. najnowsze odkrycie? Gracz, któremu uda się „złamać” klasę mnicha, zadając 168-320 obrażeń na turę.

Premiera gry była wręcz legendarna, ponieważ gracze odkrywali każdy zakamarek świata, przesuwając granice budowania postaci.

Teraz użytkownik Reddit znany jako OrkoTheMage przeniósł sprawy na zupełnie nowy poziom dzięki Budynek mnicha, który wprawił społeczność w osłupienie.

Artykuł jest kontynuowany po ogłoszeniu

Kompilacja łączy 8 poziomów w trybie Monk’s Way of the Open Hand, 3 poziomy w trybie Thief Rogue, funkcję Tavern Brawler i statystykę 22. Ta zabójcza kombinacja pozwala na 2 ataki + 3 dodatkowe akcje, co daje 8 instancji z 21 -40 DMG, łącznie 168-320 DMG na turę.

ale to nie wszystko. Hulk jest dodatkowo naładowany dwoma specyficznymi elementami wyposażenia: rękawicami do chwytania dusz i nieskrępowanymi butami Kushigo, które można znaleźć w rozdziale 3.

Społeczność Baldur’s Gate 3 pochwaliła samą kreatywność i moc tej konfiguracji, pozostawiając wielu graczy zdumionych maksymalnym potencjałem obrażeń.

Artykuł jest kontynuowany po ogłoszeniu

Jeden z użytkowników napisał: „Wiele osób śpi na mnichu; to nierealne. OP świetna konstrukcja. Walcz Ip Man!”

Inny dodał: „Monk/Rogue to jak dotąd najlepsza wieloklasowa klasa, jeśli chodzi o obrażenia. Gram nią i nie jest to nawet zabawne dla wroga.”

Klasa mnicha w Baldur’s Gate 3 to świetny wybór dla graczy szukających wyjątkowych wrażeń z walki.

Dzięki projektowi OrkoTheMage, klasa ta znalazła się w centrum uwagi, ukazując nieskończone możliwości w grze. Od bomb atomowych Sowobearów po imprezy bardów w stylu KISS — społeczność graczy nieustannie szuka nowych sposobów gry, eksploracji i podbojów.