Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Gracze Helldivers 2 uwalniają Malevelon Creek w ciągu kilku godzin, aby odzyskać siły po jednym z największych poważnych niepowodzeń zamówień

Gracze Helldivers 2 uwalniają Malevelon Creek w ciągu kilku godzin, aby odzyskać siły po jednym z największych poważnych niepowodzeń zamówień

Deweloper Arrowhead Studios wydał nowy rozkaz bossa graczom Helldivers 2, dając im 24-godzinne okno na ostateczne odzyskanie Malevelon Creek. Planeta została wyzwolona w ciągu zaledwie pięciu godzin.

Misja na poziomie gry brzmiała: Wysłano dzisiaj przez galaktykę, a przygotowanie i wejście nie zajęło fanom dużo czasu. To coś, co dało szansę odwrócenia losów wojny przeciwko jednemu z największych wrogów Super Earth, ale dało także fanom szansę na przywrócenie dumy.

„Przez kilka tygodni nasi obywatele z przerażeniem obserwowali, jak Maleflon Creek wpada w ręce droidów” – rozkazał Najwyższy Zakon. „Miliony odważnych bohaterów zginęło, próbując jej bronić. Roboty zbyt długo utrzymywały swoją nielegalną okupację, profanując pamięć o ofiarach, szybko wyczerpując wyjątkowo bogate złoża rodu na planecie. Ta farsa nie będzie już mogła trwać. ”

Kontynuuje: „Mścijcie poległych. Oddajemy cześć naszym bohaterom. Położyć kres kradzieży metali szlachetnych. Uwolnij Maleflona.

Ci, którzy jeszcze nie zagłębili się w mglisty teren Malevelon Creek, powinni wiedzieć, że jest on pokryty zimnymi, robotycznymi wojownikami uzbrojonymi po zęby. Ponieważ obozy robotycznych żołnierzy zanieczyszczają niemal każde wzgórze, a życie roślinne rozsiane jest po polu bitwy, lokacja ta stanowi dla graczy spore wyzwanie – zwłaszcza na wyższych poziomach trudności.

To to samo środowisko o słabej widoczności, które dało fanom Helldivers 2 najważniejsze w historii nieudane polecenie bossa. Poprzednia misja przybyła kilka tygodni wcześniej i poprosiła żołnierzy o kontrolę tego miejsca i nie pozostawianie żadnych więźniów. Ale im się to nie udało, ponieważ Helldivers nie byli w stanie wyzwolić Malevelon Creek w wyznaczonym czasie. Misja była tak rozczarowującym przedsięwzięciem, że fani wciąż publikują memy „Remember Malevelon Creek”, jakby przeżyli przegraną bitwę w prawdziwym świecie. Kiedy Arrowhead zaoferował im szansę na odkupienie, dbali o każdą sekundę.

READ  Na najważniejszym festiwalu animacji w 2024 r. w Nowym Jorku zadebiutuje Perlman's Red Hat

„Malevelon Creek jest wreszcie wolny” – głosi uroczysty komunikat w grze. „Bohaterowie, którzy zginęli w jej obronie, mogą wreszcie odpocząć w spokoju, wiedząc, że sprawiedliwości stało się zadość, a pokłady rodu na planecie zostaną wydobyte przez obywateli, którzy są ich prawowitymi właścicielami. Koloniści wracają do ruin swoich osad, z łopatami w dłoniach, z nadzieją na pomyślną przyszłość. Ponieważ w końcu wschodzi świt”. Według dowolnego harmonogramu.

Pomimo zwycięstwa nad Malifon Creek, Helldivers nie otrzymali 35 medali, które początkowo obiecano w nagrodę. Zamiast tego zaktualizowano główne polecenie, które teraz wymaga od graczy skupienia się na Ubanei w celu uzyskania nagrody w postaci 40 medali. Następnie będą musieli utrzymać pozycję do wygaśnięcia zamówienia za dwa i pół dnia, aby w końcu odnieść zwycięstwo nad Automatami, które może być ogromnym zwycięstwem.

Podczas gdy gracze Helldivers 2 skupiają się na utrzymaniu kontroli nad sektorem Severin, dyrektor generalny Arrowhead, Johan Pilestedt, szuka nowego podejścia do galaktycznych działań wojennych, które mogłoby zapewnić fanom bardziej satysfakcjonujące doświadczenia. Gracze chcieli większej przejrzystości w kwestii działania linii zaopatrzenia w grze. Wielu graczy może nie zdawać sobie sprawy, że jest to funkcja, która zasadniczo pozwala Helldiversom na tworzenie strategii i zapobieganie rozbiciu drużyny przez posiłki wroga.

Problem polega na tym, że wielu uważa, że ​​w Helldivers 2 linie zaopatrzenia nie są jasno przedstawione @HelldiversAlert Zauważyłem rozwiązanie stworzone przez fanów Użytkownik Reddita TheKrzysiek Wyjaśnia, w jaki sposób można zaktualizować tę funkcję.

Został dobrze przyjęty wśród obserwujących w mediach społecznościowych, w tym samego Billstedta. Dyrektor kreatywny posunął się nawet do stwierdzenia, że ​​demo TheKrzyśka nie odbiega od wcześniejszego pomysłu Arrowhead.

READ  Czy jesteś gotowy, aby przegapić długo oczekiwaną kartę GeForce RTX 4090 firmy Nvidia, która może jeszcze prześcignąć swoją spuściznę?

„To zaskakująco blisko tego, co mieliśmy w poprzednim meczu” – powiedział. stanowisko. „Ale chcieliśmy zwizualizować wszystkie linie zasilające i zrobiło się bardzo tłoczno. Mówimy o tym, aby było to bardziej widoczne wewnętrznie w studiu.

Nie jest jasne, jak główne polecenia będą się rozwijać w przyszłości, ale jasne jest, że Arrowhead pracuje przez całą dobę, aby utrzymać graczy w napięciu. Ponieważ najnowsze główne zadanie jest wciąż dostępne, koniecznie przeczytaj naszą recenzję, w której przyznaliśmy grze 9/10. Powiedzieliśmy wtedy: „Walka w Helldivers 2 wygląda świetnie, misje pozostają świeże i interesujące, a sprytny system postępów cię nie nudzi”.

Michael Cribb jest niezależnym współpracownikiem IGN. Zaczął pisać dla branży w 2017 roku i jest najbardziej znany ze swojej pracy w takich sklepach jak The Pitch, The Escapist, OnlySP i Gameranx.

Koniecznie śledź go na Twitterze @MikeCripe.