Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Gracze na PC mogą łatwo zresetować limit czasu dla Resident Evil Village Demo

(Zdjęcie: Capcom)

Firma Capcom zdecydowała się wzbudzić emocje i zachęcić do składania zamówień przedpremierowych na Resident Evil Village, udostępniając wersję demonstracyjną z godzinnym limitem czasu. Oczywiście gracze na PC szybko zorientowali się, jak przedłużyć rozgrywkę do ponad 60 minut.

Jak na przykład Raporty Eurogamer, Użytkownik Steam używa tej nazwy liście drzew Wymyślili sześciostopniowy proces, który z powodzeniem zresetował limit czasu. Dobra wiadomość jest taka, że ​​możesz ją resetować tyle razy, ile chcesz. Wymagane kroki można zobaczyć na poniższym obrazku pobranym z forów Steam:

Zdjęcie: Steam / Eurogamer

Jak można się spodziewać, wielu użytkowników Steam prosi Leaves o wysłanie swojego narzędzia do zautomatyzowania resetowania. Kiedy ktoś żartował, że może być szybciej czekać na wydanie gry, niż kontynuować resetowanie, Leaves odpowiedział: „Haha, no cóż – niewiele treści w wersji demonstracyjnej, tylko po to, by odkryć i zdobyć kogoś Gimicks może być [sic] Nieodebrane. Tak więc jedna godzina wystarczy, aby ukończyć oba „dema”.

Dla wielu pierwsza godzina wystarczy, aby zdecydować, czy chcą kupić grę. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się zresetować limit czasu, czy nie, Capcom planuje wydać Resident Evil Village 7 maja na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X | S i Stadia, więc nie trzeba długo czekać, a właściciele Switcha są pomijani tylko przy założeniu, że nie grają na żadnej innej platformie.

READ  AMD Radeon RX 7600 XT będzie szybszy niż RX 6900 XT, będzie pierwszym GPU RX 7000, który zostanie wprowadzony na rynek [Rumor]