Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Zdjęcia rzekomego Battlefielda 6 wyciekły przed oficjalną premierą filmu

Zdjęcia z następnego Battlefield 6 Podobno wyciekł i jeśli wierzyć, gra wygląda bardzo ładnie.

Jednak ujawnione zdjęcia zostały pierwotnie zgłoszone przez VGC Tom Henderson – którzy regularnie składają sprawozdania Battlefield 6 – Potwierdził również swoją autentyczność, co oznacza, że ​​jesteśmy prawie pewni, że jest to nasze pierwsze prawdziwe spojrzenie na grę.

Henderson napisał na Twitterze: „Nie zamierzam publikować w RT ani publikować z oczywistych powodów … ale tak, dwa zdjęcia #BATTLEFIELD, które wyciekły w ciągu ostatniej godziny, są prawdziwe”. „Nie jestem pewien, dlaczego przeciekający zdecydował się na zrobienie dokładnie tych samych zdjęć (nawet jeśli ujęcie Hili składa się z kilku klatek), ale ekran przechwytuje miejsca, w których prawdopodobnie zostałby uchwycony za pomocą zoomu lub czegoś podobnego – co wyjaśnia niższą jakość. nie są teraz daleko:). ”

Battlefield 6 To pierwsza odsłona cieszącej się dużym powodzeniem serii od 2018 roku Battlefield 5 To tylko jeden z wielu projektów, nad którymi zespół pracuje jednocześnie – w tym gra mobilna, z której jestem szczególnie podekscytowany.

Już to wiemy Battlefield 6 Ma największy jak dotąd zespół programistów ze wszystkich gier Battlefield i sądząc po wyciekłych obrazach, widać, dlaczego.

Zdjęcia przedstawiają między innymi statek rakietowy, grupę helikopterów, plaże i ogromną burzę. Jak w przypadku każdego przecieku, jakość obrazu wygląda tak, jakby została przechwycona na telefonie Nokia 3310, ale przynajmniej daje nam wyobrażenie o tym, nad czym tutaj pracujemy.

Niektórzy fani spekulowali, że to nie jest prawdziwy przeciek, a to tylko próba fanartu (stąd niska jakość i prawie identyczne ramki, jak poprzednie szkice Hendersona). Szybko jednak podkreślił, że „może, ale nie musi” śledzić ekran, co ma większy sens.

Nadal nie otrzymujemy żadnych informacji o oficjalnej dacie premiery Battlefield 6 Tylko na razie, ale jeśli te przecieki okażą się uzasadnione, zdecydowanie nie możemy być daleko.

READ  Przewodnik dla początkujących dotyczący zakupu pierwszego komputera do gier