Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Gracze Pokemon Go krytykują „bardzo złą” funkcję pukania Niantic

Gracze Pokemon Go krytykują „bardzo złą” funkcję pukania Niantic

opublikowany: 2023-07-23 T16:21:09

zaktualizowane: 2023-07-23 T16:21:24

Gracze Pokemon Go nadal krytykują Niantic za obsługę nowej funkcji tras.

Wdrożenie przez Niantic jego Pokemon Go Routes zostało mocno skrytykowane przez trenerów. Wkrótce po jego wydaniu gracze Go mieli problem z faktem, że nie można było tworzyć torów, pomimo konieczności wykorzystania ich do celów w grze.

Innym problemem, który pojawił się od czasu wprowadzenia tej funkcji, jest długi proces zatwierdzania dróg.

Niantic dostarczył aktualizację dotyczącą czasu oczekiwania na homologację drogową, ale trenerzy nie są zadowoleni.

Artykuł jest kontynuowany po ogłoszeniu

Niantic

Pokemon Go jest pod ostrzałem za obsługę funkcji drogowej

Ostatnio użytkownicy Pokemon Go wspomniany Brak możliwości znalezienia śladów w grze mobilnej. Ten problem frustrował niektórych, ponieważ deweloper Niantic dodał do gry nowe wyzwanie badawcze „A to Zygarde”. Wymaga to jednak od trenerów stosowania metod w celu odebrania wielu nagród.

Na Twitterze wsparcie Niantic przekazało graczom Go kilka szczegółów na temat procesu zatwierdzania. W tweecie Niantic człowiek ogłaszający Ma „kompleksowy proces przeglądu”, który ocenia przeżywalność i bezpieczeństwo dróg. Według dewelopera przetworzenie zwykle zajmuje „tydzień lub dłużej”.

Artykuł jest kontynuowany po ogłoszeniu

Użytkownicy Reddita mają Krytykować Niantic poradził sobie z nową funkcją Selfie Road subreddit.

Jeden z graczy wspomniał, że Niantic powinien był wprowadzić metody w Pokemon Go tydzień temu, aby upewnić się, że metody zostaną zatwierdzone przed rozpoczęciem prywatnych badań. „Cóż, może powinni byli udostępnić tę funkcję wszystkim, a następnie powiadomić tydzień lub dwa o nadchodzącym wydarzeniu Roads, a następnie uruchomić wydarzenie Trails”.

Artykuł jest kontynuowany po ogłoszeniu

Inny trener twierdził, że Niantic zjechał z torów: „Podobnie jak gabloty, przesunęli się o wiele za wcześnie, aby można ich było użyć na Go Fest, mimo że jest bardzo zabugowany”.

W innych wiadomościach związanych z Pokemon Go, Niantic przełożył datę 23 lipca na makijaż Squirtle Community Day Classic. Pojawia się po tym, jak problemy z logowaniem zepsuły oryginalne wydarzenie Classic, które miało miejsce wcześniej w lipcu.

READ  2022 Porsche 911 GT3 Touring Cena i specyfikacja: bezskrzydły samochód sportowy, który zdobędzie 70 lat ekskluzywnej edycji Porsche Australia Edition