Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Grupa NENT podpisuje polski kontrakt na grę

Nordic Entertainment Group (Grupa NENT) i wiodący polski operator Play zawarli wieloletnią umowę dystrybucyjną, dzięki której ich usługa transmisji strumieniowej na żywo Viaplay będzie szeroko dostępna dla milionów abonentów abonamentowych.

Nowi i odnowieni abonenci PlayY Now TV otrzymają dostęp do Viaplay, podczas gdy dotychczasowi klienci Play Now TV otrzymają bezpłatny dostęp do Viaplay do końca stycznia 2022 r., a następnie będą mogli dodać subskrypcję Viaplay do swojego pakietu. Dodatkowo klienci, którzy obecnie mają abonament na mobilną lub mobilną łączność szerokopasmową w Play, mogą wybrać dostęp do Viaplay na bezpłatny okres próbny.

Play posiada obecnie w Polsce około 15 milionów klientów telefonii komórkowej prepaid i postpaid oraz 800 punktów sprzedaży w całym kraju.

Komentując rozwój, Kim Poder, Dyrektor CCO Grupy NENT, powiedział: „Uruchomienie Viaplay w Polsce było bardzo udane, cieszyło się dużym zainteresowaniem widzów i partnerów. bardzo popularny program „Fort” Boyard” oraz Liga Europy UEFA z Legią Warszawa w tym miesiącu, uatrakcyjniając usługę. To bardzo ekscytujące, że klienci Play, czołowego operatora komórkowego w Polsce, mogą teraz sami doświadczyć Viaplay. ”

Mikkel Noesgaard, Dyrektor Marketingu Play dodał: „W Play nieustannie rozwijamy naszą ofertę z myślą o potrzebach klientów. Jesteśmy dumni, że jako pierwszy operator komórkowy w Polsce zapewniamy naszym klientom dostęp do Viaplay, najnowszego serwisu wideo. na polskim rynku od Podczas bardzo atrakcyjnej oferty.Dzięki współpracy z Viaplay nasi klienci będą mogli cieszyć się dostępem do domowej rozrywki w najlepszej cenie.”

READ  Najlepsze typy: szybki przewodnik po rozrywce online i osobistych doświadczeniach