Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Grupa NENT podpisuje umowę ViaPlay z firmą Ventra |

21 lipca 2021

Nordic Entertainment Group (Grupa NNT) i polski operator telewizji kablowej Vectra zawarli wieloletnią umowę dystrybucyjną, dzięki której usługa przesyłania strumieniowego Viaplay Grupy NT będzie dostępna dla 1,7 miliona klientów Ventra.

ViaPlay zadebiutuje w Polsce 3 sierpnia, aby w przyszłości towarzyszyć mu Viaplay Originals, międzynarodowe filmy i seriale, najlepsze gry na żywo, takie jak treści dla dzieci oraz piłka nożna Bundesligi, Premier League i Formuła 1.

Klienci Vectry mogą dodać abonament Wi-Fi do swoich pakietów telewizyjnych, szerokopasmowego internetu lub telefonów komórkowych. ViaPlay będzie również dostępny w telewizorze Smart 4K, nowym dekoderze Vectry opartym na systemie operacyjnym Android TV.

Kim Poder, CEO Grupy NENT: „Umowa z największym polskim graczem telewizji kablowej pokazuje, że Violin od dawna cieszy się popularnością wśród lokalnej publiczności. Zapewnienie szerokiej dostępności ViaPlay na wszystkich naszych rynkach jest strategicznym priorytetem, a połączenie z Vectrą stwarza wiele możliwości. Z niecierpliwością czekamy na powitanie klientów Vectry dzięki naszej wyjątkowej ofercie przesyłania strumieniowego i ogłoszeniu wkrótce kolejnych partnerstw w Polsce. ”

Prezes Vectra Tomas Żurakiski: „Naszą misją jest spełnianie oczekiwań naszych klientów i zapewnienie im dostępu do najlepszej rozrywki opartej na najnowszych technologiach. Jesteśmy bardzo dumni, że jesteśmy jedną z pierwszych osób, które podpisały umowę z Nordic Entertainment Group w Polsce. ViaPlay to kolejna usługa, która jest bardzo angażująca dla entuzjastów kina i sportu w portfolio produktów naszej firmy. Dzięki TV Smart Service nasi klienci mogą zabrać ze sobą ViaPlay w każde miejsce w Polsce oraz dostęp do Internetu w UE. ”

W Polsce ViaPlay zadebiutuje w cenie 34 zł miesięcznie z wstępną promocją i będzie dostępna za pośrednictwem partnerstw zewnętrznych i bezpośrednich subskrypcji. Usługa jest obsługiwana przez szeroką gamę urządzeń i platform, w tym inteligentne telewizory Samsung, LG, Panasonic, Sony, Philips i DCL; smartfony i tablety z systemem iOS i Android; Chromecast i Apple TV; PlayStation 4 i 5 oraz Xbox One; Oraz PC i Mac.

READ  Polska owinięta; NAS. JR & Cadet Teams miażdżą Bon-Aims பை Five Point Move

W regionach skandynawskich i bałtyckich Grupa NENT współpracuje w zakresie dystrybucji z operatorami i dostawcami usług Allende, Boxer, Stoba, Woo i UC (Dania); Eliza (Estonia); Allende, DNA, Elisa i Telia (Finlandia); Ted (Łotwa); Allende, Altibox, Get, NextGentel, Ricks TV i Telenor (Norwegia); Oraz A3, Allende, Panhof, Com Hem, Connect TV, Junet, Cologto, MediaTech, Onit, Sabba, Cervardo, Telia i Universal Telecom (Szwecja).