Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Gry mobilne oparte na chmurze firmy Logitech zostały oficjalnie ujawnione, ale zaskakująco drogie

Logitech wreszcie się ujawnił Niedawno wyciekły Mobilne urządzenie do gier Logitech G Cloud w swojej oficjalnej pojemności, co jest dokładnie tym, czego się spodziewaliśmy.

G Cloud to natywne, samodzielne urządzenie mobilne z systemem Android, które umożliwia granie we wszystkie Twoje ulubione gry na Androida, ale zostało również zaprojektowane jako urządzenie do przesyłania strumieniowego w chmurze. W tym celu firma Logitech nawiązała współpracę z konsolą Xbox, aby w pełni obsługiwać przesyłanie strumieniowe Xbox Cloud na urządzeniu, chociaż dzięki pełnowartościowemu systemowi operacyjnemu Android w systemie, dostęp do takich rzeczy jak Google Stadia czy GeForce NOW powinien być równie łatwy, jeśli to twoja torba …

Logitech G Cloud zawiera 7-calowy ekran dotykowy FHD IPS o jasności do 450 nitów, analogowe złącza słuchawkowe USB-C i 3,5 mm, Bluetooth 5.1 oraz głośniki i mikrofony stereo, więc jest to dość dobrze wyposażony mały gadżet . Jest zasilany przez procesor Qualcomm Snapdragon 720G, a Logitech uważa, że ​​bateria powinna działać do 12 godzin, co jest wystarczająco imponujące. To również bardzo atrakcyjny kawałek, jeśli mnie zapytasz:

Dla wszystkich celów i celów, w połowie przyzwoita dedykowana maszyna do gier z Androidem wygląda idealnie dla kogoś, kto woli mieć osobne urządzenie do gier mobilnych i przesyłania strumieniowego w chmurze na swoje telefony. złapać? Ten przywilej kosztuje 550 USD (350 USD). Dzięki temu jest w pełni kompatybilny z RRP Nintendo Switch OLED i tylko o 150 USD mniej niż cena US Steam Deck. To nie jest tak, że G Cloud nie ma tego, czego potrzebujesz do wykonania zgodnie z przeznaczeniem, ale jest to silna konkurencja ze strony niesamowicie pożądanego sprzętu, więc ciekawie będzie zobaczyć, jak to działa.

Logitech G Cloud zostanie uruchomiony w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie 18 października, a lokalne wydanie nie jest datowane ani potwierdzone. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj.

READ  „Ghost of Tsushima Director's Cut” i „Psychonauts 2” to dwie z najlepszych sierpniowych gier na PS5 i Xbox Series X