Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Gry mobilne oparte na chmurze firmy Logitech zostały oficjalnie ujawnione, ale zaskakująco drogie

Gry mobilne oparte na chmurze firmy Logitech zostały oficjalnie ujawnione, ale zaskakująco drogie

Logitech wreszcie się ujawnił Niedawno wyciekły Mobilne urządzenie do gier Logitech G Cloud w swojej oficjalnej pojemności, co jest dokładnie tym, czego się spodziewaliśmy.

G Cloud to natywne, samodzielne urządzenie mobilne z systemem Android, które umożliwia granie we wszystkie Twoje ulubione gry na Androida, ale zostało również zaprojektowane jako urządzenie do przesyłania strumieniowego w chmurze. W tym celu firma Logitech nawiązała współpracę z konsolą Xbox, aby w pełni obsługiwać przesyłanie strumieniowe Xbox Cloud na urządzeniu, chociaż dzięki pełnowartościowemu systemowi operacyjnemu Android w systemie, dostęp do takich rzeczy jak Google Stadia czy GeForce NOW powinien być równie łatwy, jeśli to twoja torba …

Logitech G Cloud zawiera 7-calowy ekran dotykowy FHD IPS o jasności do 450 nitów, analogowe złącza słuchawkowe USB-C i 3,5 mm, Bluetooth 5.1 oraz głośniki i mikrofony stereo, więc jest to dość dobrze wyposażony mały gadżet . Jest zasilany przez procesor Qualcomm Snapdragon 720G, a Logitech uważa, że ​​bateria powinna działać do 12 godzin, co jest wystarczająco imponujące. To również bardzo atrakcyjny kawałek, jeśli mnie zapytasz:

Dla wszystkich celów i celów, w połowie przyzwoita dedykowana maszyna do gier z Androidem wygląda idealnie dla kogoś, kto woli mieć osobne urządzenie do gier mobilnych i przesyłania strumieniowego w chmurze na swoje telefony. złapać? Ten przywilej kosztuje 550 USD (350 USD). Dzięki temu jest w pełni kompatybilny z RRP Nintendo Switch OLED i tylko o 150 USD mniej niż cena US Steam Deck. To nie jest tak, że G Cloud nie ma tego, czego potrzebujesz do wykonania zgodnie z przeznaczeniem, ale jest to silna konkurencja ze strony niesamowicie pożądanego sprzętu, więc ciekawie będzie zobaczyć, jak to działa.

READ  Najważniejsze wiadomości: pogłoski o wiosennych wydarzeniach Apple, Apple sprzeciwia się Sideloadingowi i nie tylko

Logitech G Cloud zostanie uruchomiony w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie 18 października, a lokalne wydanie nie jest datowane ani potwierdzone. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj.