Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

YouTuber Dunkey tworzy wydawcę gier niezależnych Bigmode

YouTuber Dunkey tworzy wydawcę gier niezależnych Bigmode

YouTuber Jason Yevgeniy Gastrow, lepiej znany jako Videogamedunkey lub po prostu Dunkey, ogłosił uruchomienie swojej niezależnej firmy wydawniczej Bigmode.

Gastrow jest YouTuberem od ponad dekady, a jego kanał ma obecnie siedem milionów subskrybentów i miliardy wyświetleń. w wideo Ogłaszając Bigmode, wyjaśnił, że jego doświadczenie jako użytkownika YouTube daje mu dobre zrozumienie tego, jakiego rodzaju gier chcą gracze, a wytwórnia stara się być jak najbardziej przyjazna dla programistów.

„Jestem na YouTube od 11 lat, a jednym z głównych tematów mojego kanału zawsze było wyrzucanie bezdusznej gotówki do śmieci oraz podnoszenie i składanie hołdu naprawdę inspirującym grafikom w tym medium” – powiedział Gastro. „Przez lata zawsze szukałem najlepszych gier niezależnych i starałem się oddać im sprawiedliwość, stawiając miliony oczu na gry, które naprawdę zasługują na uwagę”.

Dodał, że Bigmode, który założył wraz z żoną, youtuberką Leah „Leahbee” Gastrow, będzie „harmonijną kontynuacją” jego własnego kanału.

Kontynuował: „Ja i Leah nie jesteśmy tylko twarzą tej firmy; my jesteśmy firmą”. „To jest nasza wizja, a naszym priorytetem numer jeden jest opublikowanie jednych z najlepszych gier. Na dzisiejszej scenie niezależnej kupowanie gry może być jak kupowanie skrzyni z łupami w Counter-Strike: nie wiesz, kim jesteś dostaniesz, ale prawdopodobnie będziesz smutny.

„Istnieje wiele gier, które rozumieją, jak naśladować wygląd twoich ulubionych gier, ale tak naprawdę nie robią tego, co jest ważne. Wiele prawdziwych gier tonie w morzu średniego poziomu. Potrzebujesz kogoś, kto pomoże ci zostać zauważonym”.

Jastrow dodał, że nie szuka kreatywnej kontroli przez Bigmode, ale chce być zaangażowany w rozwój.

„Rozumiem rodzaje pomysłów, które zawsze działają, pomysły, które nigdy nie działają, rodzaje pomysłów, które są nowe lub które muszą wrócić, i co jest wdrażane w wielkim stylu” – dodał. „Bardzo się zachęcam w tym filmie, ale Bigmode będzie skupiał się na tworzeniu gier i programistów. Włożyliśmy wiele wysiłku w stworzenie jak najbardziej przyjaznych dla programistów kontraktów. Myślę, że przyniesiemy szalone wartość do tabeli, a najważniejsze jest: pomaganie dobrym grom odnosić sukcesy i pomagać im w dalszym sukcesie w przyszłości”.

READ  W sieci pojawił się wspaniały nowy zwiastun i zrzuty ekranu z Final Fantasy VII Rebirth

Deweloperzy mogą już kontaktować się w celu przesłania swoich gier, a Bigmode wyjaśnia, że ​​nie akceptuje „gier wykorzystujących NFT, kryptografię lub blockchain”.