Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Gry PlayStation Plus na listopad ujawnione wcześnie

Listopad Play Station Plus gry zostały ujawnione wcześniej SonyOficjalne ogłoszenie.

Według użytkownika Billbill-Kun on Delabów – Dla kogo poprawnie wyciekły talie PS Plus? wrzesień I październik Darmowe tytuły na listopad to:

  • Miasto nokautu (PS5 / PS4)
  • The Walking Dead: Święci i Grzesznicy (PSVR)
  • Problem z wycięciem (PS5/PS4)
  • Królestwo Amalur: Przeliczenie (PS4)

Knockout City — zwiastun z rozgrywką

Sony potwierdziło na początku tego miesiąca, że ​​oferta PS Plus na listopad Będzie zawierać trzy gry na PlayStation VR, z okazji piątej rocznicy powstania platformy.

Podczas gdy jednym z nich jest The Walking Dead: Saints and Sinners, Billbill-Kun mówi, że zostawiają pozostałe dwie jako niespodzianki i myśli, że mogą zostać ujawnione w środku Wyświetl stan odtwarzania Dzisiaj (środa, 27 października).

Gry PlayStation Plus na październik, które poprawnie wyciekła ta sama osoba, to Hell Let Loose (PS5), ludzka walka X (PS4) i PGA Tour 2K21 (PS4).

W sierpniu Sony wskazało, że to Nie martwię się ostatnim spadkiem liczby subskrybentów PlayStation Plus i miesięcznych aktywnych użytkowników.

Gry PlayStation Plus na listopad ujawnione wcześnie
The Walking Dead: Saints and Sinners będzie jedną z trzech gier na PS VR, które trafią do PS Plus w listopadzie

W opublikowanych wynikach finansowych firmy za pierwszy kwartał, obejmujących trzy miesiące kończące się 30 czerwca, Sony poinformowało, że łączna liczba abonentów PS Plus wyniosła 46,3 mln, co oznacza wzrost o 1,3 mln rok do roku, ale o ponad 1 mln mniej w porównaniu z poprzednim rokiem. dwa kwartały. .

Według ośmiu lat danych zebranych przez RESTERAPo raz pierwszy użytkownicy PlayStation Plus znacznie stracili między kwartałami w tym okresie.

Hiroki Totoki, dyrektor finansowy Sony, obwinia za spadek ograniczeń dotyczących pozostawania w domu w ciągu ostatniego roku i wzrost aktywności związanej z grami.

„Oczywiście 104 miliony to nie jest mocna liczba, ale czy patrzymy na to jako na trend spadkowy? Skomentował. Próbujemy analizować różne elementy, ale nie ma wyraźnych trendów, które możemy wychwycić. Może w tym miesiącu lub następnym będziemy musieli nadal obserwować i przeprowadzać analizę”.