Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

GTA ma dziwną historię na konsolach Nintendo

GTA Jest to jedna z największych i najpopularniejszych serii gier wideo w historii. Sprzedał miliony gier na prawie każdej platformie wydanej od PS1 i wywołał więcej kontrowersji niż jakakolwiek inna seria gier wideo, jaką kiedykolwiek stworzono. Wszystko to odbywało się głównie z unikaniem Konsole Nintendo.

Teraz z remasterem Trylogia GTA w przyszłym miesiącuNiektóre z najpopularniejszych gier na świecie zostaną wreszcie po raz pierwszy wydane na platformę Nintendo. Ale minęło trochę czasu od pliku? GT Gra wystartowała na konsoli Nintendo, stało się to w przeszłości. Ale tylko cztery razy i tylko na przenośnych konsolach Nintendo.

pierwszy GT Gra wydana na konsolę Nintendo była portem oryginalnej gry GTA Dla Gameboy Color w 1999 r., około rok po premierze na PC i PS1. Bieżącego roku, GTA 2 Skończy się również na Gameboy Color Przez podobny i uproszczony port. Warto zauważyć, że port GBC z GTA 2 Zawiera grywalnego bohatera. Seria nie zawierała ponownie. (jak dotąd.)

To będzie kolejne cztery lata temu GT Tytuł, tym razem Zaawansowane GTA, zakończy się na platformie Nintendo. Zaawansowane GTA Został wydany w 2004 roku na Gameboy Advance i był, jak GTA 1 I 2Odgórna gra akcji w otwartym świecie. Zawierał jednak kilka elementów z niedawno wydanego PS2 3D GT Gry. nieznajomy , Zaawansowane GTA To właściwie prequel do GTA 3, osadzony na rok przed wydarzeniami z tego flagowego tytułu na PS2. Jest tworzony przez Digital Eclipse, a nie zespół Rockstar Games.

Minie jeszcze pięć lat wcześniej GTA Chinatown Wars Został wydany w 2009 roku na Nintendo DS. Tymczasem wiele GT Gry zostały wydane w tym momencie na różne konsole domowe. Jak dotąd żadna z tych gier, jak GTA IV lub Historie Vice City w GTA Skończyło się na domowych konsolach Nintendo, takich jak Gamecube czy Wii.

READ  Australijski dom aukcyjny umożliwia płatności kryptowalutami dla Hotrod Holdens i nie tylko

Wojny w Chinatown Posiada perspektywę z góry, jak w starych grach, ale zawiera również elementy 3D, takie jak budynki. To był w zasadzie styl neoklasyczny GT Gry. W tym momencie, w 2009 roku, serial całkowicie przeniósł się do 3D, więc Wojny w Chinatown Wydawało się, że to zabawny powrót do wcześniejszych tytułów.

Po tym Rockstar przestał wydawać GTA Gry na dowolną platformę Nintendo. Ale wydawca nie zrezygnował całkowicie ze sprzętu Nintendo. Wydane porty pościg 2 I tenis stołowy rockstar na Wii W 2007 roku port zastraszać W 2008 roku trafił również na Wii. Najnowsza gra Rockstar wydana na konsolę Nintendo była grą 2017 port czarny.

Nie jest więc tak, że Rockstar nie tworzył i nie wypuszczał gier na konsole Nintendo. to poprostu GT Seria, która z jakiegoś powodu rzadko pojawiała się na platformie Nintendo. Oczywiście, że wszystko się zmieni w przyszłym miesiącu, kiedy nie jeden, ale trzy klasyczne GTA Gry po raz pierwszy trafiają na domową konsolę Nintendo. GTA III, Vice Miasto, I Święty Andrzejs są częścią tego, co zostało niedawno ogłoszone (ale podobno dawno temu) GTA The Trilogy — edycja ostateczna Pojawi się na Switchu wraz z PS4, PS5, Xbox Series X/S, Xbox One i PC już 11 listopada.

Mimo to poznaj historię między GT A w przypadku konsol Nintendo trudno było zobaczyć oficjalne konto w mediach społecznościowych Nintendo, zapowiadające wczoraj grę. Jasne, wiele się zmieniło i prawie wszystko może w dzisiejszych czasach trafić na Switcha. Ale część mnie wciąż jest zszokowana, widząc 3D GT Gry na konsoli Nintendo. W jakim świecie żyjemy.

READ  Życie piratów to bardzo zabawne jajko wielkanocne

Teraz będzie GTA IV lub Piąty Pojawiłeś się kiedyś na Switchu? Nie wstrzymuję oddechu. Ale przynajmniej wydaje się, że Rockstar i Nintendo są otwarci na uwolnienie się od chaosu otwartego świata GT Na konsolach do gier Mario.