Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Bethesda zapowiada nowy tryb Doom Eternal Horde w największej jak dotąd bezpłatnej aktualizacji, która odbędzie się w przyszłym tygodniu

Bethesda Softworks i iD Software opublikowały zwiastun nadchodzącego trybu Horde w stylu arcade w Doom Eternal.

Nowy tryb Hordy pojawi się w grze w nadchodzącej aktualizacji 6.66 (Świetna robota, Bethesda), która rozpocznie się 26 października. Bethesda twierdzi, że ta aktualizacja jest największą, jak dotąd, bezpłatną aktualizacją gry Doom Eternal.

„Doom Eternal aktualizacja 6.66 pojawi się 26.10.”, napisała Bethesda w opisie zwiastuna. „Nasza największa jak dotąd darmowa aktualizacja będzie zawierać zupełnie nowy tryb Hordy w stylu arcade, tryb Battlemode 2.0 z nową areną i nagrodami opartymi na liniach, dwa nowe główne poziomy i nie tylko”.

Niewiele jednak powiedziano o aktualizacji Bethesda będzie dziś wieczorem transmitować nowy tryb Hordy Dla fanów, którzy chcą uzyskać wczesny wygląd.

W zwiastunie zwiastuna widzimy, jak Doom Guy przygotowuje atak hordy wrogów, których trzeba pokonać. Na końcu znajduje się krótki przegląd tego, czego można się spodziewać również w trybie arcade. Pickup We Doom Slayer 4x, który aktywuje mnożnik złotych punktów. Widzimy również wskaźnik wyników w prawym górnym rogu obok wskaźnika fali, który informuje graczy, w której fali wrogów znajdują się w trybie Hordy.

Wygląda na szybkie i bardzo krwawe, jak można się spodziewać po Doom Eternal. Aktualizacja 6.66 zostanie opublikowana w przyszłym tygodniu 26 października.

Czekając na nowy tryb Hordy, sprawdźcie nasze przemyślenia na temat samej gry gra detektywistyczna Przegląd Doom Eternal Następnie przeczytaj o tym Płatne DLC z Doom Eternal Następnie.


Czy jesteś podekscytowany trybem tłumu w Doom Eternal? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Przeczytaj oryginalny artykuł tutaj

Odmowa odpowiedzialności! Toysmatrix to automatyczny asembler o uniwersalnych mediach. Cała zawartość jest bezpłatnie dostępna online. Właśnie zaaranżowaliśmy to na jednej platformie wyłącznie do celów edukacyjnych. W każdej treści znajduje się hiperłącze do głównego źródła. Wszystkie znaki towarowe należą do ich prawowitych właścicieli, a wszystkie materiały należą do ich autorów. Jeśli jesteś właścicielem treści i nie chcesz, abyśmy publikowali Twoje materiały na naszej stronie, skontaktuj się z nami przez E-mail – [email protected]. Treść zostanie usunięta w ciągu 24 godzin.

READ  Canalys: Globalna sprzedaż smartfonów spadła o dwucyfrową wartość w pierwszym kwartale 2022 r.