Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

GTA San Andreas wkracza do Metaverse przez Oculus Quest 2

Podczas dużego wydarzenia Facebook Meta poświęconego przyszłym projektom i planom VR, gigant mediów społecznościowych ujawnił PS2 Classic Grand Theft Auto San Andreas Obecnie opracowywany dla Oculus Quest 2.

Wcześniej dzisiaj dyrektor generalny Facebooka, Mark Zuckerberg Poprowadziłem przemówienie otwierające dla Facebook Connect Wydarzenie obejmowało różne projekty VR, przyszłość jego metaświata (cokolwiek to jest…), sposób, w jaki firma będzie nadal integrować VR z różnymi platformami społecznościowymi oraz plany na przyszłość. Jak można się było spodziewać, było to wiele korporacyjnych bzdur i modnych słów. A dla ludzi, którzy nie dbają o rzeczywistość wirtualną lub nie podoba im się pomysł, że Facebook jest firmą kontrolującą niektóre z najsłynniejszych zestawów słuchawkowych rzeczywistości wirtualnej na świecie, nie było powodu, aby się dostroić. To znaczy, widziałem tego okropnego cyfrowego awatara Marka Zuckerberga Który w jakiś sposób wydaje się bardziej ludzki niż zwykle. Więc to jest coś.

Jednak podczas części tego przemówienia poświęconego grom Oculus VR, Zuckerberg ogłosił, że wersja GTA San Andreas Jest opracowywany dla Oculus Quest 2.

Analogowy awatar Zuckerberga wyjaśnił podczas przemówienia: „Ta remake gry, która moim zdaniem jest jedną z najlepszych gier w historii, zaoferuje graczom zupełnie nowy sposób doświadczania tego popularnego otwartego świata w wirtualnej rzeczywistości”.

I… to wszystkie szczegóły, które mamy na temat tej nowej wersji San Andreas. Możliwe, w oparciu o datę ogłoszenia i wiek gry, że ten port VR jest San Andreas zostanie zbudowany na Niedawno ogłoszono jego zmodyfikowaną wersję, który jest częścią większego pakietu niż zremasterowany GT gry, w tym Męt I GTA III. Ta kolekcja została wydana 11 listopada na większość platform.

Modyfikuje wirtualną rzeczywistość dla GT Gry istnieją od lat. Na przykład możesz łatwo grać GTA V w VR. Właściwie to zrobiłem i jest to szalone, jeśli nie całkowicie stabilne doświadczenie. Jeśli chcesz przeskoczyć jeszcze kilka odcinków, możesz również zagrać w starszym wieku GT gry takie jak San Andreas Również w wirtualnej rzeczywistości. Chociaż możesz spróbować majstrować przy VR GT Modyfikuj raczej wcześniej niż później. Zgodnie z metodą firmy macierzystej Rockstar Take-Two Interactive zajęło się fanowskimi modyfikacjami w Prowadzi do Trylogia GTA Ogłoszono urządzenia do ponownej optymalizacjiKto wie, jak długo będą dostępne te fajne mody.

READ  Peppa Pig to jedna z nowych wersji gier dla dzieci

Tymczasem przez resztę głównego wydarzenia Facebook pokazywał bardziej sterylnie wyglądające środowiska VR, jak często mówiło słowo metaverse: Nawiązała do tych niesławnych zdjęć Zuckerberga noszenie dużej ilości kremów przeciwsłonecznych, Pokaż duchy chodzące na koncerty. Wreszcie Facebook ogłosił swoją nową nazwę: Meta. 2021 jest nadal dziwny, na wypadek gdybyś się zastanawiał.