Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Oto nasze przemyślenia po spędzeniu tygodnia z Google Pixel 6 Pro

Spędziliśmy ostatni tydzień z Google Pixel 6 Pro, aby sprawdzić, czy ma to, czego potrzeba, aby stać się jednym z najlepszych smartfonów, jakie można kupić za pieniądze.

Podczas gdy użytkownicy Apple są ograniczeni w bardziej tradycyjnym Cykl aktualizacji iPhone’aDla użytkowników Androida jest to absolutne pole bitwy. Od Samsunga po Microsoft wybór modelu, w który warto zainwestować, może być stresującym procesem.

Teraz Google powraca na rynek z serią Pixel 6 i może być jednym z najlepszych smartfonów 2021 roku. Oto dlaczego:

Cena jest zwycięzcą

Podczas gdy użytkownicy iPhone’a często lamentują nad wygórowanymi kosztami każdego rocznego modelu, w przypadku Pixela 6 Google oferuje pozytywny punkt cenowy.

Na przykład wersja standardowego Pixela 6 o pojemności 128 GB przywróci tylko 999 USD. Porównaj to z 1349 USD za iPhone 13. Tymczasem Pixel 6 Pro Już od 1299 USD dla modelu 128 GB, podczas gdy iPhone 13 Pro przywróci Ci 1699 USD za tę samą opcję przechowywania.

Nie wiadomo, jak Google może sobie pozwolić na tak konkurencyjną cenę, ale jest to niezwykle atrakcyjna propozycja.

Ekran jest niesamowity

Podczas gdy standardowy Pixel 6 reklamuje duży ekran o przekątnej 6,4 cala, testujemy przede wszystkim Pixel 6 Pro, a 6,7-calowy ekran urządzenia to fajny widok – zwłaszcza jeśli uruchamiasz polubienia Jest to gra elektroniczna lub Telefon komórkowy Call of Duty. Lekko zaokrąglone krawędzie pomagają ograniczyć ramki do minimum, podobnie jak aparat z dziurkowanym otworem na górze ekranu. Oznacza to, że nie będziesz mieć dostępu do żadnego odblokowania twarzy, ale pod ekranem znajduje się skaner linii papilarnych, który w większości leczy (spotyka się czasami czkawka), zwłaszcza gdy wielu z nas nadal często nosi maski. Podobnie jak iPhone 13 Pro, Pixel 6 Pro ma również adaptacyjną częstotliwość odświeżania, która może osiągnąć 120 Hz. Sprawia, że ​​przewijanie jest proste i cementuje 6 Pro jako jeden z najpiękniejszych ekranów, jakie kiedykolwiek widzieliśmy.

Pixel 6 to przede wszystkim styl

Podczas gdy Pixels w przeszłości podążał za bardziej tradycyjnym projektem, Google Pixel 6 chce złożyć oświadczenie i robi to za pomocą szeregu dwukolorowych opcji kolorystycznych. Jest z czego wybierać, ale jesteśmy pod wrażeniem „Kinda Coral” dla podstawowego Pixela 6 i „Sorta Sunny” dla Pixel 6 Pro. Kolorowe plamy stanowią wyraźny kontrast w stosunku do większości konkurentów Androida na rynku, a umieszczenie masywnego paska aparatu z tyłu telefonu nadaje jeszcze więcej osobowości. Nie zdziwilibyśmy się, gdyby był to wybór projektowy, z którego Pixel będzie słynął w przyszłości.

A skoro mowa o aparatach…

Oszałamiająca kolekcja zdjęć Pixel 6 Pro

Telefony Google Pixel zawsze robiły jedne z najlepszych zdjęć dowolnego smartfona, a 6 Pro nie jest wyjątkiem. Dzięki szerokiemu aparatowi 50 MP i teleobiektywowi 48 MP zrobisz naprawdę niesamowite ujęcia. W telefonie brakuje obiektywu makro iPhone’a 13 Pro, ale ten sprzęt naprawdę pojawia się w oprogramowaniu Google do przetwarzania końcowego. Podczas naszych testów niewiarygodnie ciemne sceny stały się wyraźniejsze, a większość obrazów po prostu wyszła w pełnym świetle. Najbardziej imponujące są jednak funkcje takie jak Magic Eraser, które mają możliwość sprytnego usuwania programów uruchamiających zdjęcia lub nieproszonych gości ze zdjęć.

Przyznamy, że to nie zawsze działało idealnie, ale kiedy zostało zrobione, było to prawdziwe ratowanie życia i oszczędza ci inwestycji w drogie członkostwo w Photoshopie.

Jest wiele rzeczy do kochania w Google Pixel 6 i 6 Pro, ale najważniejsze: jeśli szukasz telefonu z Androidem, może to być twoja najlepsza szansa na 2021. I może przekonać niektórych wierzących w Apple do odejścia z ekosystemu.

Aby uzyskać więcej informacji na ten temat, śledź monitor gry I Monitor technologii.