Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Gubernator stanu Wiktoria Linda Dessau nadrabia stracony czas podróżami zagranicznymi

Gubernator stanu Wiktoria Linda Dessau nadrabia stracony czas podróżami zagranicznymi

Loty gubernatora Dessau w 2022 r. są wykonywane z maksymalnie czterema innymi urzędnikami, wraz z lotami w klasie biznes, zakwaterowaniem i innym transportem odpowiednim do tej roli (dlatego bez taksówek). Ponieważ Government House niedawno przechodził renowację za milion dolarów, Dessau mógł po prostu chcieć uniknąć kurzu.

Nie wymieniona jako „oficjalna wizyta” na stronie internetowej Domu Rządowego, noworoczna podróż Dessau odbyła się w Londynie, gdzie była jedną z 19 odznaczonych przez króla Karola III Królewskim Zakonem Wiktoriańskim, rozdawanym za „osobistą łaskę” monarcha.

Dessau, jej bliskość do partyjnego rządu Andrewsa i zbliżający się koniec jej drugiej kadencji spowodowały, że wielu w Victorii zastanawiało się, czy powinna objąć wyższy urząd. Były oficer wojskowy Davida HurleyaJego kadencja jako generalnego gubernatora kończy się w czerwcu przyszłego roku.

Gubernatorzy stanowi są często wybierani na to stanowisko. W końcu znają się na rzeczy i zdecydowanie mieli do czynienia z nieletnimi (Hurley, Michaela Jeffreya I Brace Quentina Wszyscy oni byli władcami państw, zanim zostali wezwani do Yarralumla). Do tej pory wiodąca rola w zawodach prawniczych była dobrze reprezentowana, a Dessau, były sędzia sądu rodzinnego, również jest jednym z nich.

Jednak mimo tego, że w swoim rodzinnym stanie zwykle otrzymuje entuzjastyczne recenzje (bizneswoman Zuzanna Alberti Wniosek Powinieneś ostatnio dostać pomnik), nie jesteśmy pewni, jak dobrze to tłumaczy.

Nasze próby oceny niezgody Dessau z kluczowymi decydentami w Canberze nie przyniosły rozstrzygnięcia.

READ  Brian Laundry przyznał się do zabicia Gabe Pettito w Notatniku: FBI