Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Gwiazda Aquamana, Dolph Lundgren, jest rozczarowany kontynuacją

Gwiazda Aquamana, Dolph Lundgren, jest rozczarowany kontynuacją

Dolph Lundgren ujawnił, że był „rozczarowany” długo oczekiwaną kontynuacją Aquamana, która w grudniu trafiła do kin i spotkała się ze słabym przyjęciem.

the skalisty Aktor występujący w filmie Warner Bros w nowym wywiadzie dla Warner Bros stwierdził, że dużą część jego scen wycięto, aby „zmniejszyć Amber Heard”. ComicBook.com.

Lundgren (66 l.) gra króla Nereusa, ojca bohaterki granej przez Heard, księżniczki Mery, w filmie reżyserowanym przez Jasona Momoa.

„Właśnie zdałem sobie sprawę, że była to jakaś decyzja korporacyjna próbująca ograniczyć Amber Heard, a potem zagrałem jej ojca i zgodziłem się na to” – Lundgren powiedziała witrynie.

Kontynuował: „Byłem rozczarowany widzami, ponieważ uważałem, że oryginalny scenariusz był świetny, a film miał oryginalną wersję. Widziałem kilka, było naprawdę nieźle.

„Nie widziałem powodu, aby zaczynać od nowa i przekształcać historię, co oczywiście rozczarowało kinomanów, nie tylko mnie”.

Wyniki sprzedaży biletów już sugerują, że fani nie zainwestowali zbyt wiele w sequel, który do tej pory zarobił na całym świecie 375,1 miliona dolarów.

To znacznie więcej niż 1,152 miliarda dolarów, które oryginalny film zarobił w momencie debiutu w 2018 roku.

Heard (37 lat) potwierdziła wcześniej, że jej rola w filmie DC Comics została znacznie ograniczona w wyniku gwałtownej reakcji opinii publicznej na jej niechlujny rozwód z Johnnym Deppem.

Amerykańska aktorka została przesłuchana przed sądem w Wirginii w maju 2022 roku w ramach toczącego się przeciwko niej procesu Deppa o zniesławienie, podczas którego stwierdziła, że ​​jej główna rola Mery stała się „bardzo skróconą wersją” tego, czym miała być.

Heard zeznała, że ​​ciężko walczyła o udział w sequelu, twierdząc, że Warner Bros. „nie chciała mnie uwzględnić”.

„Dostałem scenariusz, a potem dostałem nowe wersje scenariusza, z których usunięto sceny akcji, które przedstawiały moją postać i inną postać – bez zdradzania żadnych spoilerów – dwie postacie walczące ze sobą i w zasadzie przejęły kontrolę ” – powiedziała wówczas Heard. „Mam wielu poza moją ligą”.

READ  Zajęcia z filmu podczas pandemicznej „osi literackiej”

„Właśnie usunęli kilka.”

Jednak za swój udział otrzymała dobre wynagrodzenie, a aktorka zeznała, że ​​zarobiła 2 miliony dolarów, czyli dwukrotnie więcej niż zarobiła w pierwszym filmie.