Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Gwiazda TikToka, Alice James, dzieli się słodkimi aktualizacjami na temat swojego związku

Gwiazda TikToka, Alice James, dzieli się słodkimi aktualizacjami na temat swojego związku

Była producentka radiowa podzieliła się słodkimi aktualizacjami na temat swojego związku po tym, jak w sieci pojawiła się informacja, że ​​jej ojciec działał jako pilot, aby zapewnić jej randkę.

Alice James w mediach społecznościowych sfotografowała ją, jak dwa lata temu siedziała „w tym samym pubie, przy tym samym stole”, gdy siadała z ojcem na drinka.

„Hej, Alice, widziałaś, jaki uroczy jest ten facet przy barze” – odtwarza w klipie jej ojciec Darren.

Następnie Alice przesuwa kamerę, aby pokazać swojemu chłopakowi, ujawniając „To jest on”.

„A teraz będziemy razem na zawsze” – powiedziała Alice, pokazując swój pierścionek zaręczynowy, zanim ona i Michael pocałowali się.

Użytkownicy mediów społecznościowych eksplodowali gratulacjami, a Alicja dokumentowała na swoim koncie pierwsze spotkanie i kolejne daty.

„O mój Boże, pamiętam, kiedy po raz pierwszy o tym rozmawialiście” – skomentowała jedna z osób.

Inny powiedział: „Lepiej, żeby tata był drużbą, tatą-kwiatkiem i celebrantem!”

„O mój Boże, pamiętam, jak widziałem oryginalny film! Algorytm sprowadził nas wszystkich z powrotem. Gratulacje” – powiedział inny.

Alice powiedziała, że ​​kiedy dwa lata temu po raz pierwszy spotkali się w pubie, Michael był tak zdenerwowany, że zamiast tego dał swój numer Darrenowi. Następnego dnia Alice wysłała SMS-a, w którym żartobliwie przepraszała za zachowanie ojca.

Michael oświadczył się, podczas gdy para spacerowała z psem wzdłuż rzeki Yara w Melbourne, co para robiła regularnie.

„Zatrzymaliśmy się w odosobnionym miejscu nad rzeką, a potem mnie uściskał i powiedział, jak bardzo mnie kocha, co często robi, więc nadal nie mam pojęcia” – powiedziała. Daily Mail z Australii.

„Nie mogłam zrozumieć, co się dzieje, dopóki nie opadł na jedno kolano. Zalałam się łzami szczęścia, upadłam na kolana i uściskałam go najmocniej jak kiedykolwiek!

READ  HTC Viverse chce, aby Metaverse działał płynnie na każdym urządzeniu

W 2022 roku Alice podzieliła się historią tego, jak para poznała się podczas przygotowań do pierwszej randki.

Powiedziała wówczas: „Trzy tygodnie temu podjęłam decyzję o zaprzestaniu korzystania ze wszystkich aplikacji randkowych. Nie dobrze się bawiłam, było mi niedobrze i zbierało to żniwo”.

„Przewińmy dalej, w zeszłym tygodniu byłem z tatą w lokalnym barze, piliśmy drinka i rozmawialiśmy, a mój tata powiedział: «Nie wiem, czy zauważyłeś, ale przy barze siedzi naprawdę seksowna dziewczyna»”. Powiedziała.

Miesiąc później przekazała ojcu wiadomość, że para oficjalnie jest parą, nazywając poznanego w barze mężczyznę swoim chłopakiem.

Przeczytaj powiązane tematy:Melbourne