Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Halo Show nie wierzy w przyszłość Ev .

Halo Show nie wierzy w przyszłość Ev .

Najbardziej niesamowita rzecz w Witam pokazywać Jak dotąd nie ma super żołnierzy, ludzkich klonów, a nawet sztucznej inteligencji. Mogę w to wszystko uwierzyć; Najtrudniej mi w to uwierzyć wewnętrzne spalanie Nadal istnieje nawet w odległej przyszłości, którą nadal jest Witam Spektakl wydaje się sugerować w ostatnich odcinkach.

Kogo to obchodzi? Mistrz Głowa zdjąć hełm? gdzie jest wszystko? pojazdy elektryczne!?

Zrzut ekranu: Najważniejszy +

Wiedzieliśmy już, że serial upiera się przy zabytkowych samochodach, ale GMT 800 Widziany w Zewnętrznych Koloniach był dobry, ponieważ ta generacja Chevy Tahoe jest świetna. Ale oprócz starych ciężarówek, Witam Serie od Najważniejszy + Wydaje się, że jest to domyślny argument, że samochody elektryczne nie są dominującą formą napędu w 2552 roku. Przyszłością samochodów wydaje się być… ICE?

oczywiście od Odcinek 5gdzie widzimy świnia M12 Noś zapasowe butle z paliwem. Oznacza to użycie części ciekłego paliwa, które jest rutynowo używane, gdy świnia przenosi siły, broń lub tajemnicze artefakty obcych. Nawet superciężcy żołnierze, lub Spartański II, które ważą około 454 kg każdy! To nie może być dobre dla oszczędności paliwa.

Zrzut ekranu: Najważniejszy +

To wyjaśnia, dlaczego jest tak wiele zapasowych puszek z gazem, ale nie ma prawdziwego wyjaśnienia, dlaczego Rada Bezpieczeństwa ONZ stosuje w pierwszej kolejności spalanie wewnętrzne.

Co się stało między rozwojem międzygalaktycznych podróży kosmicznych a sztuczną inteligencją ogólną? Czy dr Halsey nie może zrobić sobie przerwy od swoich eksperymentów, aby zmniejszyć wagę akumulatorów do samochodów elektrycznych lub zwiększyć ich energochłonność?

Programy twierdzą, że stara technologia istnieje również w inny sposób. Kolonie Zewnętrzne – gdzie widzieliśmy Tahoe – używają zabytkowych pojazdów z chłodzeniem wodnym, jak pokazuje chłodnica motocykla.

Zrzut ekranu: Najważniejszy +

Chłodzenie wodą samo w sobie nie jest problemem, ale z rurą wydechową i innymi elementami rower wygląda jak stary Cztery uderzenia Motocykl. Możemy dać koloniom korzyść z wątpliwości i powiedzieć, że stara technologia jest bardziej niezawodna na odludziu, ale dlaczego samochody elektryczne nie stały się niezawodne do 2552 roku?

READ  Rozwiązanie do zarządzania próbkami PCR do diagnostyki molekularnej

Jedyną rzeczą, która wyjaśnia użycie ICE, jest przyszły przełom w Paliwo syntetyczne. Problem polega jednak na tym, że technologia motoryzacyjna jest w stagnacji z powodu czystych, palnych paliw. Nawet wtedy za złożoność silników ICE odpowiadają podróżnicy kosmiczni.

Zrzut ekranu: Najważniejszy +

Jeśli nie nadążasz za serią, nie obwiniam cię. ten Witam Stewardzi pojawiają się z dala od gier, mimo że mają na to wpływ Powieści które rozszerzyły grę. Często zagłębiam się w program, ponieważ nie jest łatwo wprowadzić grę wideo na małym ekranie. Pan Prezydent – jak go znamy – będzie nudnym bohaterem.

Odważny i nieruchomy super-żołnierz nie jest przekonujący, niezależnie od tego, jak bardzo spełnia fantazje o naszej mocy. Ciekawe, że nawet w odległej serii, samochody elektryczne są nadal bardzo trudne do odkrycia.

Zrzut ekranu: Najważniejszy +