Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Halo Swing firmy Acer łączy najlepsze części Bluetooth i inteligentnych głośników w wodoodporną obudowę

Gif: Acer

Bezprzewodowe głośniki Bluetooth istnieją już od tak dawna, że ​​trudno ekscytować się nowymi modelami, które z roku na rok oferują tylko stopniową poprawę żywotności baterii i jakości dźwięku. Właśnie dlatego nowy Halo Swing firmy Acer przykuł naszą uwagę. Tak, to kolejny wodoodporny głośnik bezprzewodowy, ale jest to również inteligentny głośnik, który nie musi być na stałe podłączony do gniazdka elektrycznego, dzięki czemu nadal możesz korzystać z Asystenta Google podczas imprezy na podwórku.

Podobnie jak jego poprzednik, oryginał Inteligentny głośnik Acer HaloHalo Swing posiada również pod materiałową obudową biały wyświetlacz LED o niskiej rozdzielczości, który jest niewidoczny do momentu włączenia i wyświetla informacje takie jak pora dnia, pogoda, alarmy, a nawet powiadomienia odbijane z podłączonego smartfona. Korzystając z towarzyszącej aplikacji mobilnej, wyświetlacz LED można również zaprogramować za pomocą niestandardowych komunikatów lub obrazów, które można samodzielnie narysować.

Zdjęcie: AcerZdjęcie: Acer

Acer obiecuje 360-stopniowy dźwięk Halo Swing, wydajność basów z wbudowanego subwoofera i do 10 godzin pompowania na jednym ładowaniu. Baterię można rozładować za pomocą portu USB-C głośnika lub dołączonej bezprzewodowej stacji ładującej, która dodatkowo wzmacnia pokaz świetlny LED na spodzie. Jest również wyposażony w zdejmowany skórzany pasek do łatwego przenoszenia lub zawieszenia głośnika, ale jego wodoodporność IPX5 jest ograniczona, co oznacza, że ​​może wytrzymać deszcz lub zachlapanie, ale nie przypadkowe zanurzenie w basenie.

Łączność z urządzeniami lub bezpośrednio z usługami przesyłania strumieniowego jest obsługiwana przez zgodność z Bluetooth lub Wi-Fi 6, chociaż w tym momencie nie ujawniono żadnych szczegółów dotyczących cen ani dostępności.

Zdjęcie: AcerZdjęcie: Acer

Ci, którzy wolą ukryć swoją technologię, prawdopodobnie przewrócą oczami na Halo Swing, który jest zgodny z najnowszym trendem głośników Bluetooth z kolorowym światłem LED, które miga i pulsuje wraz z odtwarzaną muzyką. Wokół podstawy głośnika znajduje się pierścień, który służy również do wizualnego wskazania, kiedy Asystent Google słucha twoich pytań lub poleceń, więc oferowana jest przynajmniej pewna praktyczna funkcjonalność.

READ  Nowa seria NVIDIA GeForce RTX 30 obsługuje więcej laptopów do gier EFTM