Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Hanwha i LEAP w celu zwiększenia cyklu życia Redback dzięki przełomowej aktualizacji

Hanwha Defence Australia i LEAP Australia zamierzają wydłużyć cykl życia BWP Redback za pośrednictwem programu zarządzania cyklem życia produktu PTC Windchill firmy Hanwha przy wsparciu technologicznym LEAP Australia.

Hanwha Defence Australia i LEAP Australia zamierzają wydłużyć cykl życia BWP Redback za pośrednictwem programu zarządzania cyklem życia produktu PTC Windchill firmy Hanwha przy wsparciu technologicznym LEAP Australia.

Dane mają kluczowe znaczenie dla utrzymania dużych flot BWP działających w jak najlepszym stanie przez dziesięciolecia. Dzięki obsłudze LEAP firma Hanwha zintegrowała PTC Windchill Zarządzanie cyklem życia produktu (PLM) Oprogramowanie może stopniowo tworzyć cyfrowego bliźniaka dla każdego pojazdu we flocie, z wersją opartą na danych cyfrowych, która dokładnie odpowiada fizycznym i operacyjnym aktywom pojazdu.

Dyrektor zarządzający Hanwha Defence Australia, Richard Chow, uważa, że ​​nowa oferta to „Święty Graal” przełomów. Jak dotąd pełne, dokładne i łatwe do zrozumienia dane pojazdu okazały się trudne do osiągnięcia w rzeczywistych sytuacjach.

„Posiadanie cyfrowego bliźniaka skutecznie odzwierciedla każdy pojazd w dużej i złożonej flocie, która przez długi czas była„ Świętym Graalem ”dla inżynierów, konserwatorów i logistyków” – powiedział Chu.

„To, co zapewnia cyfrowy bliźniak w prawdziwym świecie, to bardziej wydajna konserwacja i wsparcie przy krótszych przestojach, większej niezawodności i dostępności w całej flocie. To oszczędza pieniądze, jednocześnie zwiększając gotowość bojową pojazdów wojskowych.

„Jestem dumny, że naszemu partnerstwu pomiędzy Hanwha i LEAP Australia udało się osiągnąć ten przełom”.

Personel konserwacyjny może skorzystać z krytycznych informacji, aby wcześnie przewidzieć, czego każdy BWP będzie wymagał we flocie, z dokładnymi, dostępnymi danymi, które zapewniają analizę pojawiających się wzorców zużycia lub awarii podzespołów.

Dyrektor biznesowy PTC w LEAP Australia, Paul O’Shaughnessy, powiedział, że połączenie sił z Hanwha było satysfakcjonującym przedsięwzięciem.

„Wdrożenie oprogramowania Windchill PLM przy użyciu kombinacji skutecznych gotowych funkcji, wysoce konfigurowalnych aplikacji opartych na rolach i zadaniach, aby pomóc firmie Hanwha w tworzeniu pojedynczego, ujednoliconego cyfrowego obrazu dla bojowych pojazdów bojowych” – powiedział.

READ  Call of Duty: Vanguard's Alpha Preview jest w ten weekend bezpłatny dla graczy na PS4 i PS5

„Ilość przydatnych informacji dostępnych w celu usprawnienia utrzymania floty za pośrednictwem Digital Twin jest nieoceniona dla przemysłu obronnego.

„To rozwiązanie PLM upraszcza również zarządzanie konfiguracją i stanowi solidną podstawę dla każdego przyszłego oprogramowania do modernizacji pojazdów”.

Commonwealth rozważa obecnie zakup do 450 jednostek Australian Defence Force Redback w fazie 3 projektu LAND 400 o wartości 27 miliardów dolarów. zaktualizowane dane nowej floty BWP bezpiecznie w chmurze.

[Related: Rheinmetall to supply Portuguese Army with LM-LowProfile laser modules]

Hanwha i LEAP w celu zwiększenia cyklu życia Redback dzięki przełomowej aktualizacji

Ostatnia aktualizacja: 28 maja 2021 r

Data publikacji: 28 maja 2021 r